تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

ضرورت افزایش ضریب حساسیت مردم در مقابله با کرونا

  • 05 آبان 1399 - 13:37

بندرگز- جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: اگر ضریب حساسیت مردمی را بالا نگه داریم یقینا شاخص رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گزاری اجتماعی و زدن ماسک افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سید موسی حسینی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی وضعیت قرمز کرونایی شهرستان بندرگز اظهارکرد: همه ما در طول زندگی در معرض آزمایش و امتحان الهی هستیم و آیندگان عملکرد ما را در این امتحان ها قضاوت خواهند کرد.

وی افزود: جلسه اخیر ستاد ملی کرونا با حضور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نشان از اهتمام ویژه ایشان به این مسأله است و باید از خداوند به سبب داشتن رهبری حکیم و فرزانه شاکر باشیم.

جانشین سپاه نینوا گلستان بیان کرد: شرایط بندرگز برای ما نگران کننده است چراکه ما هنوز دچار موج سوم همه گیری بیماری کرونا نشده ایم و سعی مان بر این است که با کنترل وضعیت شهرهای سفید و نارنجی، وضعیت قرمز بندرگز را تغییر بدهیم.

حسینی گفت: تهدیدات کرونایی شهرستان شناسایی شده و باید رفتارها و اقدامات خود را بر مبنای آن عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: ستاد کرونای شهرستان، شبکه بهداشت و درمان و مردم سه ضلع مقابله با کرونا هستند که مردم اصلی ترین نقش را ایفا می کنند.

جانشین سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: ما در سپاه مقابله با کرونا را ماموریت خود می دانیم زیرا معتقد هستیم هرجا که آسایش، سلامت و امنیت مردم دچار خلل شود سپاه رسالت دارد تمام قد در کنار مردم بایستد.

حسینی بیان کرد: باید با آموزش محله محور و کمک فضای مجازی مردم را از وضعیت آگاه کرد و شیوه های مبارزه با این ویروس منحوس را به آنها آموزش داد.

وی گفت: اگر ضریب حساسیت مردمی را بالا نگه داریم یقیناً شاخص رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گزاری اجتماعی و زدن ماسک افزایش خواهد یافت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها