تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

ضرورت توجه به زیرساخت‌های توسعه منطقه سرفیروزآباد کرمانشاه

  • 22 آبان 1399 - 14:27

کرمانشاه- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: قابل قبول نیست که در کنار کلان شهر کرمانشاه یک بخش محروم و بدون زیرساخت‌های لازم برای توسعه وجود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه بررسی توسعه بخش سرفیروزآباد به ریاست هدایت حاتمی معاون اقتصادی استاندار و با حضور معاون فرماندار کرمانشاه، بخشدار و مسئولان بنیاد علوی با محوریت بررسی زیرساخت‌های توسعه بخش سرفیروزآباد برگزار شد.

حاتمی با تاکید بر لزوم مطالعه دقیق ظرفیت‌های موجود در این بخش و ضرورت توجه به ایجاد زیرساخت‌های توسعه در منطقه سرفیروزآباد، اظهار کرد: قابل قبول نیست که در کنار کلان شهر کرمانشاه، یک بخش محروم بدون زیرساخت‌های لازم برای توسعه وجود داشته باشد و ما برنامه‌ای کاربردی برای توسعه آن و برون رفت از مشکلات موجود نداشته باشیم و تلاش کنیم توسعه سرفیروزآباد تحقق یابد.

وی افزود: بنیاد علوی با مطالعه دقیق به شناسایی زیرساخت‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این بخش بپردازد و دولت نیز نقش تسهیل‌گری خود را در تحقق برنامه‌های بنیاد علوی ایفا خواهد کرد.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه بیان کرد: بنیاد علوی با مطالعه دقیق به شناسایی زیرساخت‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این بخش بپردازد و دولت نیز نقش تسهیل‌گری خود را در تحقق برنامه‌های بنیاد علوی ایفا خواهد کرد.

حاتمی تصریح کرد: در بخش زنجیره‌های ارزش نیز می‌توانیم بر روی پتانسیل‌های این بخش به خصوص کشت زعفران، تولید پشم و محصولات دیگر کشاورزی کار کنیم و بخشی از نیروی کار آنجا را در این زنجیره‌های ارزش مشغول فعالیت کنیم.

وی گفت: تمام تلاش خود را به کار بگیریم که چهره محرومیت از این بخش زدوده شود و فرهنگ کار و مشارکت نیز در این منطقه گسترده شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها