تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

ضعف عملکرد یک مسئول کل استان را زیر سوال می برد

  • 15 آبان 1399 - 11:58

رشت- فرماندار رشت با تأکید بر ضرورت آماده باش کامل دستگاه های خدماتی برای مقابله با بحران های احتمالی، گفت: ضعف عملکرد یک مسئول کل استان را زیر سوال می برد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح‌اللهی صبح پنج‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان رشت گفت: رضایت مردم در گرو عملکرد ما است و اگر به درستی به وظایف خود عمل نکنیم، آنها در انتخابات به ضعف‌های ما پاسخ می‌دهند.

فرماندار رشت با اشاره به مشکلات مربوط به خدمات رسانی در زمان بحران به ۸۰۰ هزار نفر در حوزه این شهرستان، عنوان کرد: عملکرد ضعیف ما در رشت باعث اختلال در امدادرسانی به روستاها و شهرها نیز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از بخش خصوصی در هر حوزه‌ای در هنگام بحران ضروری است، بیان کرد: حوزه عمرانی فرمانداری ظرف سه هفته در تمام بخش‌های شهرستان رشت جلسه بگذارند و همراه بخشداران، مشکلات حوزه‌های مختلف را بررسی کنند.

فتح‌اللهی با تاکید بر شناسایی امکانات و تجهیزات مورد نیاز زمان بحران، خاطرنشان کرد: هر دهیاری متناسب با جمعیت حوزه خود، با دارندگان ماشین آلاتی نظیر تراکتور برای بازگشایی راه‌ها در زمان بحران هماهنگ باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان طبق پیش بینی‌های هواشناسی آمادگی کامل داشته باشند، تصریح کرد: باید از هم‌اکنون میزان آمادگی دستگاه‌ها و وظایف آنها در زمان بحران مشخص شود.

فرماندار رشت عزل و نصب‌ها پس از بحران برف سال گذشته را یادآور شد و افزود: ضعف عملکرد یک مسئول می‌تواند کل استان را زیر سوال ببرد لذا از شما درخواست می‌کنم که خود را برای زمان بحران آماده کنید.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها