تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

طاهری: اسکوچیچ راه را برای تیم ملی دور کرد/ کاش با تیم ملی اصلی مقابل بوسنی بازی می‌کردیم

  • 21 آبان 1399 - 10:06


کارشناس فوتبال گفت: اسکوچیچ راه را برای تیم ملی دور کرده و به جای دعوت از 50 بازیکن در هر اردو 23 بازیکن را دعوت می‌کند در حالیکه اکنون زمان پوست‌اندازی در تیم نیست.


بیژن طاهری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار دوستانه تیم ملی ایران و بوسنی در روز پنجشنبه اظهار داشت: برگزاری بازی‌های دوستانه به تیم ملی خیلی کمک می‌کند اما به نظرم اسکوچیچ راه را برای تیم ملی دور می‌کند. او به جای اینکه یکباره 50 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کند در هر اردو 23 بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده و این کار فرصت‌ را از تیم ملی می‌گیرد زیرا ما زمان کمی تا مقدماتی جام جهانی داریم. 

وی افزود: به نظرم اسکوچیچ باید بازیکنان نهایی مدنظرش را به تیم ملی دعوت کند و با آن نفرات در بازی‌های تدارکاتی شرکت می‌کردیم. اکنون زمان محک زدن بازیکنان برای تیم ملی نیست. فرصت برای مقدماتی جام جهانی محدود است. بازی با بوسنی هرزگوین می‌تواند محک جدی برای ما باشد اما کاش اسکوچیچ تیم ملی اصلی که قرار بود مقابل بحرین و عراق بازی کند را به میدان می‌فرستاد. اگر با ملی پوشان کامل خود مقابل بوسنی بازی می‌کردیم قطعا نتایج بهتری می‌گرفتیم. 

طاهری تصریح کرد: اکنون وقت پوست اندازی در تیم ملی نیست که اسکوچیچ بخواهد بازیکنان جوانتر را برای ارزیابی به تیم ملی دعوت کند. 4 بازی مهم داریم بنابراین باید فرصت پوست‌اندازی و تغییر نسل در تیم ملی را به زمان دیگری موکول کرد . این اتفاق باید بعد از جام جهانی رخ بدهد که تیم ملی سه سال زمان دارد تا جام جهانی بعدی شروع شود. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها