تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

طاهری: نتایج نشان داد که انتخابی تیم ملی کشتی باید برگزار شود/ بی‌صبرانه منتظر مسابقات جهانی هستم

  • 16 آبان 1399 - 9:53

نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با انگیزه بیشتری تمرین می‌کنم و بی‌صبرانه منتظر رفتن روی تشک مسابقه هستم.

امین طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد برتری‌اش در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: خداراشکر که کشتی‌ها را بردم. وقتی لیگ تمام شد، من تمرین نکردم. با وجودی که تست کرونایم در لیگ منفی شده بود اما 3-4 روز بدن درد شدید داشتم و اصلا نمی‌توانستم تمرین کنم. خوشحالم که به من هم سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی داده شد و توانستم خودم را ثابت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از کشتی آخرش خطاب به چه کسی در سالن فریاد زد «سلطان تویی، فقط خودت»؛ گفت: علیرضا رضایی را گفتم. او در این سال‌ها خیلی برای من زحمت کشیده. می‌خواست در انتخابی هم من را کوچ کند، اما چون باید چند روز قبل تست می‌داد و در قرنطینه می‌ماند، نتوانست به سالن بیاید. رضایی روز مسابقه در سالن حضور داشت. من نگاه او را هم می شناسم، از آن بالا با نگاه هم راهنمایی‌ام می‌کرد.

نفر اول سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با تاکید بر اینکه حالا همه هدفش کسب مدال جهانی است، عنوان کرد: قطعا حالا با انگیزه بیشتری تمرین می‌کنم که اگر مسابقات جهانی برگزار شد، مدال بگیرم. بی‌صبرانه منتظر رفتن روی تشک مسابقه هستم. این انتخابی و نتایج هم بار دیگر اثبات کرد که انتخابی تیم ملی باید برگزار شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها