تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

طرح تامین کالاهای اساسی تورم زا نیست/ وضعیت ارزی دولت خوب است

  • 11 آبان 1399 - 10:17

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ وجه تورم زا نیست و مجلس به دنبال توزیع عادلانه کالاهای اساسی بین مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی پیشنهادات الحاقی به طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی،گفت: دولت بارها با طرح یک فوریتی تامین کالاهای اساسی مخالفت کرده و تاکید می کند این طرح در جامعه تورم ایجاد می کند.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به دنبال توزیع عادلانه کالاهای اساسی مردم است اما دولت با مجلس در این زمینه همکاری نداشته است و ناکارآمدی های خودش را به این طرح نسبت می دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ وجه تورم زا نیست بلکه عدالت را در توزیع کالاهای اساسی ایجاد می کند و مجلس به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم است.

شریعتی درباره وضعیت ارز، گفت: در حال حاضر وضعیت ارزی کشور خوب است و حتی می توان گفت از سال گذشته و حتی از سال آخر دولت دهم نیز بهتر است اما مشکل این است که دولت بخشی از ارزهای خود را در حسابی خاص بلوکه کرده است و وارد چرخه عرضه نمی کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها