تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

طرح جامع فرودگاهی در مازندران تدوین شده است

  • 02 آذر 1399 - 15:08

نوشهر- مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: به دلیل شیوع کرونا ویروس و برای مهار و مدیریت آن طرح جامع فرودگاهی در استان تدوین شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعداله وطنخواه بعدازظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر فرودگاه نوشهر گفت: طی سال‌های اخیر درست از زمان شکل گیری دولت تدبیر و امید تاکنون اعتبارات قابل توجهی برای توسعه زیرساخت‌ها و تقویت تجهیزات به منظور ارتقای سطوح پروازی و امنیت پرواز در جهت رضایتمندی و استقبال مسافران در فرودگاه نوشهر هزینه شده است.

وطن خواه با اشاره به خدمات ۷۰ ساله فرودگاه نوشهر اظهار داشت: این شهر به عنوان قطب گردشگری هرساله پذیرای میلیون‌ها مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است و درسال به طور میانگین حدود ۹۰۰ سورتی پرواز و جابجایی دست کم ۹۰ هزار مسافر از طریق این فرودگاه انجام می‌گیرد.

این مسئول استانی با اشاره به شیوع یکباره ویروس کرونا و نیز تأثیر منفی آن روی صنعت هوانوردی و فرودگاه‌های کشور ابراز امیدواری کرد که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همراهی مردم برای مقابله با این ویروس شاهد اجرای طرح‌های تدوین شده از جمله طرح جامع فرودگاهی در فرودگاه‌های مازندران و نوشهر باشیم.

به گزارش مهر، سیدمرتضی حسینی که پیش از این عهده دار مسئولیت رئیس فناوری و مخابرات اداره کل فرودگاه‌های خراسان رضوی بود به عنوان مدیر فرودگاه نوشهر معرفی شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها