تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

طرح های عمرانی و خدماتی باید پیوست پدافند غیر عامل داشته باشند

  • 05 آبان 1399 - 17:20

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه توجه به پدافند غیرعامل به حفظ زیرساخت‌های کمک می کند، گفت: همه طرح‌های عمرانی و خدماتی با پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز (دوشنبه) به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در سالن غدیر استانداری از تدوین ۴۴۴ عنوان ویژه برنامه به مناسبت این هفته در استان گیلان خبر داد و تأکید کرد: با توجه به تحریم‌های دشمنان و همچنین شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در اقدامی پدافندی تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

وی با تأکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت‌های استان گیلان به ویژه در حوزه دانشگاهی و مراکز علمی و فناوری، گفت: با توجه به شرایط سخت تحریم باید به ظرفیت‌های داخلی برای ایجاد توسعه پایدار بهره گیری شود.

استاندار گیلان در ادامه با بیان اینکه توجه به پدافند غیرعامل به حفظ زیرساخت‌های موجود کمک خواهد کرد، افزود: همه طرح‌های عمرانی و خدماتی با پیوست پدافند غیرعامل داشته و بر اساس آن اجرایی شوند.

زارع با تاکید بر اینکه برنامه هفتم توسعه گیلان در حال تدوین و آماده سازی است، تصریح کرد: اعضای شورای پدافند غیرعامل پیشنهادهای خود را در این خصوص به دبیرخانه این شورا ارائه دهند تا به کمیته پدافند غیرعامل کشور ارسال شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها