تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

عبادی: با حذف کامپوند از بازی‌های آسیایی فقط یک رویداد را از دست دادیم/ سایر مسابقات در تقویم جهان باقی است

  • 21 آبان 1399 - 13:40

سرمربی تیم کامپوند کشورمان تأکید کرد، کمانداران با حذف کامپوند از بازی‌های آسیایی فقط یک رویداد را در تقویم فدراسیون جهانی از دست خواهند داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اسماعیل عبادی در پایان اردوی تیم ملی کامپوند در سایت آزادی اظهار داشت: اردو از شنبه هفته گذشته و به مدت دو هفته برگزار شد. در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و در رکوردها به خصوص در بخش مردان رشد قابل توجهی را شاهد بودیم. امیدوارم در اردوهای آینده بتوانیم این آمادگی را برای حضور در مسابقات حفظ کنیم.

وی درباره حذف کامپوند از بازی‌های آسیایی و تأثیر آن بر این رشته گفت: تنها اتفاقی که افتاده این است که یک مسابقه از مسابقات ما کم شده، اما ما کاپ‌های جهانی، قهرمانی آسیا و جهانی و استیج‌ها را همچنان در برنامه فدراسیون جهانی داریم. غیر از آن باید سال آینده برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان سهمیه کسب کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی در آن مسابقات بگیریم.

سرمربی تیم کامپوند کشورمان در مورد تغییر نسل در این رشته هم تصریح کرد: این تیم نسبت به تیم قبلی از بازیکنان 17 تا 24 سال در بخش مردان تشکیل شده و میانگین سنی تیم کاهش یافته است. از نظر رکوردی نیز شرایط فرقی نکرده است و بچه‌ها رکوردهای خوبی را ثبت می‌کنند و می‌توانیم روی آنها برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشیم و تا 10 سال آینده تیم خوب و قدرتمندی را تشکیل دهیم.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها