تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

«عبور از گذشته» به زودی چاپ می‌شود

  • 10 آبان 1399 - 17:31

کتاب «عبور از گذشته» نوشته پروفسور فرانسین شاپیرو با ترجمه عنایت‎الله شهیدی و عهدیه اکبری به زودی توسط انتشارات ارجمند روانه بازار کتاب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «عبور از گذشته» نوشته پروفسور فرانسین شاپیرو با ترجمه عنایت‎الله شهیدی و عهدیه اکبری به زودی توسط انتشارات ارجمند روانه بازار کتاب می‌شود.

این‌کتاب راهنمایی کاربردی از خالق روان‌درمانی EMDR (حساسیت‌زدایی و بازپردازش با حرکات چشم) است. این‌روش تاکنون به بسیاری از مردم جهان کمک کرده تا زندگی شادتر و آسوده‌تری داشته باشند.

فرانسین شاپیرو در این‌کتاب ضمن معرفی EMDR، روش‌های شناسایی و مقابله با خاطرات پردازش‌‏نشده‌ای که ریشه دردهای روحی و جسمی بوده و نحوه پاسخگویی ما در جهان را پایه‌ریزی می‌کنند، به زبان ساده و با مثال‌های بالینی فراوان آموزش می‌دهد.

عبور از گذشته، منبعی برای درمانگران، درمان‌جویان و همچنین برای بسیاری از افرادی است که هر روزه خاطرات دردناک و آثار تجربیات آسیب‌زا زندگی مبارزه می‌کنند. شاپیرو در این کتاب روش درمانEMDR را در دسترس عموم قرار می‌دهد و با آموزش تکنیک‌های خودیاری، بهبودی از عوارض تروما را برای همه میسر می‌کند.

نکته دیگر این‌کتاب آن است که خواننده می‌آموزد در چه شرایطی می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های کتاب به خود کمک کند و چه‌زمانی نیاز به مراجعه به درمانگر دارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها