تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

عدالت‌خواهی با بیانیه و فضای مجازی محقق نمی‌شود

  • 11 آبان 1399 - 14:29

مشهد – نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: عدالت‌خواهی فقط با بیانیه و فضای مجازی انجام نمی‌شود بلکه در جریان عدالت‌خواهی باید به صورت پدافند عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی امروز در دیدار با اعضای جبهه عدالت‌خواه مشهد با اشاره به اینکه بهترین راه توسعه انقلاب، همراهی دانشجویان با انقلاب است، گفت: دانشگاه امام صادق(ع) یکی از دانشگاه‌هایی است که هدفش نیروسازی برای انقلاب و اصل تداوم این نیروسازی، مطالبه است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی، بیان کرد: جریان عدالت‌خواه باید در بخش‌های مختلف کشور هوشیار باشد، عدالت‌خواهی باید به صورت عملیاتی باشد، زیرا عدالت‌خواهی فقط با بیانیه و فضای مجازی انجام نمی‌شود بلکه در جریان عدالت‌خواهی باید به صورت پدافند عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه ریشه تمام مشکلات اقتصادی سیاسی ما جریان قدرت و ثروت است، افزود: جریانی که به‌خصوص در استان ضد عدالت‌خواهی است، جریان قدرت و ثروت است، لذا برای موفق شدن باید به صورت پدافندی با جریان قدرت و ثروت مقابله کرد.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه باید ریشه‌های جریان قدرت و ثروت را شناخت، گفت: با مطالبه‌گری با جریان قدرت و ثروت مقابله کنید، برای شناسایی رگه‌های قدرت و ثروت به تشکیلات پژوهشی قوی نیاز است تا این رگه‌ها را شناسایی و به مبارزه با آن پرداخته شود.

امام جمعه مشهد گفت: جریان قدرت و ثروت به دنبال این است تا هویت امام رضا (ع) را در مشهد زیر سوال ببرد، لذا باید از طریق پدافند وارد مقابله با جریان قدرت و ثروت بشویم و جبهه عدالت‌خواه با عمل به این پدافند، موفق خواهد شد. از همین‌رو جریان عدالت‌خواهی باید در این امر مطالبه‌گر باشد و اجازه ندهد هویت امام رضا(ع) از بین برود و پا روی معیشت مردم گذاشته شود.

وی افزود: متأسفانه در این روزها شاهد سختی‌ها و مشکلات زیادی هستیم که نیازمند مطالبه ماست تا جریان قدرت و ثروت نتوانند پا روی معیشت مردم بگذارند و توطئه‌های اقتصادی را پیاده کنند، لذا باید به صورت عملیاتی وارد شویم و اطلاعات خود را بالا ببریم، اگر جوانان مطالبه نکنند، انقلاب اسلامی ضرر می‌کند.

آیت‌الله علم‌الهدی در ادامه با اشاره به ارتفاعات جنوبی مشهد، بیان کرد: ارتفاعات جنوبی نیز مشکلات زیادی داشت، جریان قدرت و ثروت درصدد خرید تمام آن اراضی بود که با اجرای کوه پارک اجازه ندادیم این اراضی در دست جریان قدرت و ثروت قرار گرفته و ساخت و ساز ملک شخصی صورت بگیرد. 

وی بیان کرد: حاشیه شهر مشهد امنیت بسیار بالایی را نیاز دارد، لذا باید در بخش پدافند فرهنگی وارد شویم تا بتوانیم اختلاف طبقاتی را از بین ببریم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها