تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

عرشی:تا الان تیم بی انگیزه نداشتم/پارسایی:تیم من برای همه خطرآفری

  • 21 آبان 1399 - 21:32

نخستین مسابقه از دومین روز مرحله دوم دور رفت لیگ هندبال با برتری پرگل تیم فرازبام برابر هوانیروز پیگیری شد تا سرمربیان یکی از شاگردان خوب و دیگری بازیکنان بی انگیزه اش بگوید.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از دور دوم مرحله رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های در بخش مردان، امروز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه سه دیدار در سالن شهید سلیمانی فدراسیون هندبال برگزار شد. در اولین دیدار امروز، دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و پرواز هوانیروز به مصاف هم رفتند. در این دیدار فرازبام نیمه اول را با اختلاف ۲۰ بر ۷ پیروز شد. در نهایت شاگردان مجید پارسایی توانستند با اختلاف ۱۹ گل و نتیجه ۳۹ بر ۲۰ برنده این دیدار شوند.

مجید پارسایی سرمربی تیم فراز بام خائیز دهدشت پس از پیروزی پر گل تیمش برابر هوانیروز در لیگ برتر هندبال گفت: بازی همان بازی بود که از بازیکنان خودم انتظار داشتم. باز هم جوانان ما کار بسیار خوبی کردند. ما ترکیبی از بازیکنان جوان تیم ملی را داریم که در کنار باتجربه‌ها اگر دستورات را در زمین پیاده کنند و در هر بازی همین‌گونه ظاهر شوند می‌توانند برای همه تیم‌ها خطرآفرین باشند.

وی ادامه داد: ما در دو جبهه می‌جنگیم، یکی جبهه کرونا و هم اینکه باید شرایطی ایجاد کنیم که تیم ما در مسابقات آماده باشد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و برای بازی‌های سخت‌تری که پیش رو داریم، آمادگی بیشتری کسب کنیم.

سرمربی تیم هندبال فراز بام درباره اختلاف امتیاز در دیدار تیمش برابر تیم پرواز هوانیروز هم بیان کرد: با توجه به بازی‌های قبلی که از پرواز دیده بودیم، در ابتدای بازی پیش‌بینی برتری با این اختلاف امتیاز را نداشتم اما مطمئن بودیم که برنده می‌شویم.

سروش عرشی سرمربی پرواز هوانیروز هم پس از شکست تیمش برابر فراز بام خائیز دهدشت و اینکه به نظر می‌رسد شاگردانش در این بازی بی انگیزه بودند، گفت: من در عمر ۳۵ ساله‌ام در هندبال ایران تا حالا همچین تیمی نداشته‌ام. یک شوکی هم به ماوارد شد، چهار بازیکن اصلی ما کرونا گرفتند و نتوانستند به مسابقه بیایند. دو بازیکن ما نیز در تهران کرونا گرفتند و از ادامه حضور در ترکیب تیم باز ماندند و ما کلاً ۱۱ بازیکن داشتیم.

وی در ادامه افزود: تا به حال سابقه نداشته است تیمی این چنین بی‌انگیزه و بی‌تفاوت داشته باشم. فقط باید از دروازه‌بان مان تشکر کنم که یک تنه ایستاد. خودم هم نمی‌دانم در باره این بازی چه باید بگویم.

سرمربی هوانیروز تصریح کرد: یک سری فکرهایی داشتم برای دو بازیکنم در خط دفاع که آنها هم کرونا گرفتند. بازی برای من از چارچوب خودش خارج شد و برای نیمه دوم بازیکنان را از نظر روحی بازسازی کردم ولی نتوانستند به بازی بازگردند و خودم شرمنده هستم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها