تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

عسیری: تساوی بهتر از شکست است/ النجعی: فولاد از توپی مرده به گل رسید

  • 01 اردیبهشت 1400 - 11:22

بازیکن جوان النصر عربستان معتقد است که شاگردان نکونام از توپی مرده، دروازه این تیم را گشودند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالفتاح عسیری پس از تساوی یک-یک النصر عربستان مقابل فولاد ایران اظهار داشت: ما به اندازه کافی خوب نبودیم. فرصت‌های گلزنی زیادی داشتیم که نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. نباختن مهم است و تساوی بهتر از شکست است.

وی با اشاره به دیدارهای پیش روی شاگردان مانو منزس بیان کرد: ما سه بازی در پیش داریم و سخت تلاش می‌کنیم تا به مرحله بعدی مسابقات برسیم. ما امروز کارمان را آغاز می‌کنیم و آماده بازی بعدی خواهیم شد. با جدیت و تمرکز به دنبال پیروزی هستیم.

همچنین سامی النجعی در مورد این مسابقه تصریح کرد: این تساوی مانند شکست بود. ما با یک تفاضل گل برتری مقابل فولاد وارد زمین شدیم، اما تساوی بهتر از شکست است. از راه‌های مختلف تلاش کردیم به گل برسیم و بازی را ببریم، اما پیروزی برای ما نوشته نشده بود. گل فولاد هم از  توپی مرده به دست آمد. من در میانه زمین با الناجی پاسکاری می‌کردم تا توپ را به حمله برسانم. با این حال قول به هواداران می‌دهیم که آینده برای ما زیباتر خواهد بود.

وی درخصوص تغییر پست او مقابل شاگردان نکونام خاطرنشان کرد: جایگاه بازی کردن برای من مهم نیست. مهم‌ترین نکته این است که سرمربی به من اعتماد کرده و من باید برای تیم مفید باشم. می‌توانم هر جایی که مربی بخواهد بازی کنم. ما با گذشت زمان با تفکرات سرمربی بیشتر مطابقت پیدا می‌کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها