علیپور: مشکلات پرسپولیس با حضور سمیعی حل می شود/ رسول پناه در جلسه هیات مدیره نبود

  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲


عضو هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: جعفر سمیعی مدیر جوانی است و با حضور وی بسیاری از مشکلات پرسپولیس حل می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، غلام محمد علیپور درباره انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس اظهار داشت: امروز جلسه هیئت مدیره برگزار شد و بررسی های مختلفی صورت گرفت. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و با در نظر گرفتن تمامی جوانب و قوانین حاکم در کشور مثل قانون بازنشسته ها و دوشغله ها، در نهایت اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند جعفر سمیعی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند.

وی افزود: سمیعی از مدیران جوان این کشور است که در مناصب مختلف موفق بوده است. امیدوارم تا زمان کمی که تا فینال لیگ قهرمانان و لیگ برتر باقی مانده است، وی کار را در دست بگیرد و موفق باشد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: با تلاشهای یحیی گل‌محمدی، کادر فنی، بازیکنان متعصب و حمایت هواداران، انشاالله شاهد روزهای بسیار خوبی باشد.

علیپور درباره انتخاب ابراهیم شکوری به عنوان معاون اجرایی پرسپولیس گفت: در جلسه امروز تنها مدیرعامل را انتخاب کردیم. وی می تواند درباره معاونان و فعالیت‌هایی که باید در باشگاه انجام شود، تصمیم گیری کند‌.

وی درباره اینکه سمیعی با توجه به سابقه فعالیت خود به عنوان مدیرکل حراست وزارت ورزش برای تلطیف حواشی و بحث مربوط به قراردادها به عنوان مدیرعامل انتخاب شده، گفت: در هیات مدیره جوانب مختلف را بررسی کردیم. سمیعی از مدیران جوان است و جوان‌گرایی یک اصل مهم برای ما بود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس اضافه کرد: مشکلات و حواشی که وجود دارد هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بر مبنای تمام این مسائل قرار شد سمیعی مدیرعامل شود. با حضور وی بسیاری از مشکلات موجود در پرسپولیس حل می شود.

علیپور درباره اینکه آیا قرار است سمیعی همچنان به عنوان مدیرکل حراست وزارت ورزش فعالیت کند، توضیح داد: در هر صورت وقتی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس منصوب شده، باید یک شغل داشته باشد.

وی درباره احتمال اضافه شدن افرادی مانند علی پروین به هیات مدیره گفت: این موضوع را باید مجمع باشگاه تصمیم بگیرد اما تا الان من در جریان نیستم.

عضو هیات مذیره پرسپولیس در ادامه گفت و گو با اخبار ورزشی درباره اینکه آیا مهدی رسول پناه هم در جلسه امروز حضور داشت پاسخ داد: رسول پناه در جلسه نبود اما سایر اعضای هیات مدیره حضور داشتند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0