تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

علی‌نژاد: جمعیت دوومیدانی باید بیشتر از تعداد کنونی باشد

  • 12 آبان 1399 - 11:38

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: دوومیدانی در ایران فراز و فرودهای زیادی داشته و این عدم تداوم موفقیت‌ها می‌تواند نگران کننده باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: دوومیدانی اهمیت زیادی برای ورزش ایران دارد. محل برگزاری مسابقات این رشته در دنیا مملو از تماشاگران است. این رشته در المپیک باستان حضور داشته و هنوز مدنظر ورزشکاران است. دوومیدانی در ایران فراز و فرودهای زیادی داشته و این عدم تداوم موفقیت‌ها می‌تواند نگران کننده باشد.

وی تاکید کرد: این نشان می‌دهد که ما هنوز به آمادگی لازم در این حوزه نرسیده‌ایم. امیدوارم رئیس جدید فدراسیون به این مسئله توجه کند. جمعیت دوومیدانی باید بیشتر از تعداد کنونی باشد. ما باید تعداد زیادی نیرو داشته باشیم که نفرات نخبه از بین آنها شناسایی شوند. پس باید به دنبال استعدادیابی رفت و این کار باید در هیئت ها صورت بگیرد. اگر این رشته به جایگاه واقعی اش برسد، می‌تواند شرایط بهتری برای مدال‌آوری در مسابقات مختلف به وجود بیاورد. دوومیدانی ظرفیت و استعداد زیادی در کشور دارد و اگر بالفعل سود، می‌تواند اتفاقات خوبی رقم بزند.

 

ادامه دارد …

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها