تاریخ : جمعه, ۱ مرداد , ۱۴۰۰ 14 ذو الحجة 1442 Friday, 23 July , 2021

علی‌نژاد: نیکخواه به خاطر تجربیاتش پرچمدار شد/پرداخت مالی به فدراسیون‌ها اوایل هفته آینده

  • 01 تیر 1400 - 20:19


گفت: نیکخواه بهرامی به خاطر تجربیاتی که داشت به عنوان پرچمدار معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی علی‌نژاد درباره انتخاب صمد نیکخواه بهرامی به عنوان پرچمدار ایران، عنوان کرد: من موفقیت او را تبریک می‌گویم، این افتخار بزرگی است. نیکخواه بهرامی به خاطر سابقه و تجربه‌ای که در بازی‌های آسیایی و المپیک دارد و مدال‌آور ما در بازی‌های آسیایی بوده انتخاب شده است.

علی‌نژاد درباره پرداخت حقوق ۳ ماه باقی‌مانده ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته‌اند، عنوان کرد: قرار شد اگر ورزشکار دیگری سهمیه گرفته و شخص دیگری اعزام می‌شود، کل ۱۸ ماه حقوق به ورزشکار اعزامی هم پرداخت شود.

وی گفت: اول مرداد المپیک خواهد بود و ۲۶ تیرماه نخستین کاروان ایران اعزام می‌شود. ایام مهم و تاثیرگذاری خواهد بود. ما روز گذشته هم جلسه‌ای با سرپرستان اعزامی به المپیک داشتیم اینکه این یک ماه را دقت کنند تا ورزشکاران با برنامه تمرینی خوب به اوج برسند و هم اینکه در زمان باقی مانده سلامت ورزشکاران را حفظ کنیم. بخش کوچکی از واکسیناسیون مانده که شنبه تزریق خواهد شد. توصیه‌های لازم را انجام دادیم و بحث‌های خوبی درباره اسکان انجام شد.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش با اشاره به کمک مالی به فدراسیون‌ها، یادآور شد: تلاش ما و کمیته این بود از نظر مالی هم در این یک ماه کمکی به فدراسیون‌ها داشته باشیم. اوایل هفته آینده پرداخت مالی دیگری خواهیم داشت و قبل از المپیک هم واریزی دیگری داریم. تلاش می‌کنیم این کاروان المپیکی به سلامت اعزام شود و بهترین نتایج را کسب کند. تا الآن ۶۳ سهمیه قطعی گرفتیم و پیش بینی ما این است یکی دو سهمیه دیگر بگیریم و رکورد سهمیه‌های خودمان را بشکنیم که این موضوع در شرایط تحریم و کرونا اتفاق ویژه‌ای است.

معاون وزیر ورزش در ادامه درباره هماهنگی بین کمیته و وزارت، خاطرنشان کرد: نکته اساسی این است که وقتی در ورزش آرامش حاکم شد دغدغه ای نخواهد بود. این اختلافات به سلامت روانی ورزشکاران، مربیان و فدراسیون‌ها آسیب می‌زند‌. من خودم سالها رئیس فدراسیون بودم و این را دیدم. یکی از اتفاقات ویژه همین همراهی و همدلی بود. امیدواریم در دولت جدید باز هم وزارت و کمیته این ویژگی را داشته باشند. اختلاف نظر همیشه هست اما باید نوع تعامل به گونه‌ای باشد که منافع ملی در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/گفت: نیکخواه بهرامی به خاطر تجربیاتی که داشت به عنوان پرچمدار معرفی شد.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها