تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

علی‌نژاد: وزارت ورزش توجه ویژه به حوزه سلامت بانوان دارد

  • 29 مهر 1399 - 11:19

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری این مراسم و همایش‌ها نشان‌دهنده توجه‌ ویژه‌ای است که وزارت ورزش و جوانان به حوزه سلامت بانوان دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم هفته تربیت بدنی و در جمع خبرنگاران گفت: با تبریک ایام هفته تربیت‌بدنی و هفته ملی سلامت بانوان گفت: امروز سومین پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش بود. برگزاری این مراسم و همایش‌ها نشان‌دهنده توجه‌ ویژه‌ای است که وزارت ورزش و جوانان به حوزه سلامت بانوان دارد. قطعا یکی از پایه‌های اساسی سلامتی روحی، روانی و جسمی برای کل جامعه ارتقا ورزش بانوان است. بانوان ما به عنوان همسران و مادران خانواده اگر اهل ورزش باشند می‌توانند سبک زندگی کل خانواده را تغییر بدهند. بنابریان اگر به ورزش بانوان توجه کنیم، اینطور نیست که به ورزش 50 درصد جامعه توجه شده است؛ این یعنی به ورزش کل جامعه توجه شده است.

وی تاکید کرد: در سال‌های اخیر در ورزش همگانی بانوان ارتقای خیلی زیادی پیدا کرده‌ایم و الان در خیلی از رشته‌های ورزشی تعداد ورزشکار خانم و آقا برابر هستند. حتی در بعضی رشته‌ها تعداد خانم‌ها بیشتر از آقایان شده است. در ورزش حرفه‌ای نیز  افتخارات زیادی به دست آمده و در رشته‌های مختلف مدال‌های خوبی به دست آورده‌ایم.

ادامه دارد…

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها