تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

علی‌نژاد: گزارش حسابرسی فدراسیون دوچرخه‌سواری مطلوب توصیف شد

  • 11 آبان 1399 - 12:47

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون دوچرخه‌سواری انضباط مالی خوبی داشت و گزارش حسابرسی مطلوب توصیف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون دوچرخه‌سواری اظهار داشت: امروز شاهد برگزاری مجمع عادی سالیانه مربوط سال 98 فدراسیون دوچرخه‌سواری بودیم. خوشبختانه فدراسیون دوچرخه‌سواری در سال 98 انضباط مالی خیلی خوب داشته و گزارش حسابرسی مطلوب توصیف شد که از قمری و خزانه‌دار فدراسیون تشکر می‌کنم. در عین حال گزارش عملکرد سال 98 و گزارش بازرس محترم و برنامه‌ و فعالیت سال 99 ارائه شد. امیدوارم  بعد از وضعیت کرونا شاهد درخشش ورزشکاران در رویدادهای بین‌المللی باشیم، البته در دوچرخه‌‌سواری به خاطر شرایط خاص توانسته بعضاً لیگ ها و مسابقات خود را برگزار کند.

وی درباره کمک هیئت‌های استانی در خصوص بودجه و تجهیزات ورزشی عنوان کرد: به طور کلی برای هیئت‌ها از دو مسیر کمک انجام می دهیم. یکی از طریق ادارات کل ورزش و جوانان است که عمده پول ما از این طریق پرداخت می‌شود و در عین حال فدراسیون‌ها نیز پرداخت خواهند داشت. علاوه بر اعتبار فدراسیون‌ها 10 درصد برای کمک به هیئت‌های استانی پرداخت می‌کنیم و تا الان با توجه به گذشت هشت ماه از سال 50 درصد آن مبلغ به فدراسیون‌ها پرداخت شد و آنها به هیئت‌ها دادند. در عین حال هیئت‌ها نباید وابسته به منابع دولتی باشند، چرا که منابع دولتی محدود است و باید تلاش کنیم عمده هزینه‌ها را از طریق اسپانسرها به دست بیاورند.

ادامه دارد …

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها