عملیات محوری «پویش ایران مشکی پوش» در استان بوشهر اجرا می‌شود

  • 15 مرداد 1400 - 0:25

بوشهر- سرپرست معاونت فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: عملیات محوری «پویش ایران مشکی پوش» در استان بوشهر اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد قادری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهار داشت: با توجه به محدودیت برگزاری مراسم در این ایام ستاد عملیات محرم کشور عملیات محوری «پویش ایران مشکی پوش» با شعار «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» و خط محتوایی جریان سازی فرزند خواهی و جمعیت را در دستور کار دارد.

معاون تبلیغات اسلامی بوشهر اضافه کرد: در این راستا برنامه‌های تدارک دیده شده و در دستور کار قرار گرفته است که با توجه به محدودیت برگزاری مراسم اهمیت فراوانی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: از برنامه‌های پویش ملی «ایران مشکب پوش» می‌توان به استفاده از المان‌های عزاداری و سیاه پوشان فضای عمومی و محل کار پرسنل و نصب کتیبه مشکی به عرض یک متر و بیشتر و طول نمای ساختمان با شعار محوری اشاره کرد.

حجت‌الاسلام قادری از دیگر برنامه‌ها به اهدا کتیبه و اقلام عزاداری به پرسنل، نصب المان پرچم خودرویی بروی وسایل نقلیه اداری و پرسنل و بکار گیری تمامی پرتابل و بیلبوردهای اداری در جهت تعظیم شعار با استفاده از خط محتوایی تعرف شده اشاره کرد.

وی بیان کرد: استفاده حداکثر از لوگو تایپ شعار محوری و نشان نسل امام حسینی در برنامه‌ها، مجالس و سربرگ اداری، اهدا پایه دیواری نصب پرچم به پرسنل جهت استفاده دائم در مقابل ورودی منازل مسکونی، اهتمام جدی به تجلی محرم در منازل سازمانی و مهمانسرا و استفاده از جلوه‌های شعار فرهنگی در سالن‌های جلسات و آمفی تئاتر از دیگر برنامه‌ها است.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0