غارسی: بازیکنان من جوان هستند/ کوهیان: ۵ بازیکن کلیدی را نداشتم

  • 29 مهر 1399 - 17:22

در پایان دومین روز از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان سرمربیان تیم‌های شاملی کازرون، ذوب آهن اصفهان و سنگ آهن بافق از شرایط لیگ و بازی‌ها گفتند.

خدیجه قانع سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی کازرون پس از برتری تیمش مقابل تأسیسات گفت: بازی خوبی بود و تیم تأسیسات نسبت به سال قبل برخی مهره‌های خود را از دست داده بود. ما شالوده اصلی خود را حفظ کرده بودیم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و به تیم تأسیسات هم تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: تقریباً مطمئن بودیم که با اختلاف در این بازی به پیروزی می‌رسیم. تیم شهید شاملی کازرون انشاءالله مدعی قهرمانی خواهد بود.

پروانه کوهیان مربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان بعد از شکست تیمش برابر تیم سنگ آهن گفت: سرمربی و ۵ بازیکن تیم ما دچار بیماری کرونا شدند و مدیرعامل باشگاه و مسئول بانوان اجازه ندادند آن‌ها همراه تیم به تهران بیایند. بهترین تصمیم همین بود چون هم برای تیم و هم برای سایر تیم‌ها مشکل ساز می‌شد.

وی افزود: ما در این شرایط ۵ بازیکن کلیدی خود را نداشتیم ولی به هر حال برد و باخت برای تیم‌ها است.

کوهیان در مورد تیم تازه وارد سنگ آهن بافق یزد هم خاطرنشان کرد: تیم بافق تیم جوانی هستند که اصلاً تجربه ندارند و ۳ بازیکن با تجربه در کنار این تیم بود. اما متأسفانه بازیکنان ما با تاکتیک‌هایی که داشتند موفق نشدند و شکست خوردند. بازیکنان بافق خیلی خوب بازی کردند.

ناهید غارسی سرمربی سنگ آهن بافق بعد از برتری مقابل تیم ذوب آهن هم گفت: ما شروع بدی داشتیم. اگر شروع خوبی داشتیم با اختلاف بالاتری می‌توانستیم آن‌ها را ببریم.

وی افزود: بازیکنان من جوان هستند و از نظر استقامت حرف اول را می‌زنند اما متأسفانه با کم تجربگی چند توپ را از دست دادند و مقداری عقب افتادند. ما به لیگ آمده‌ایم تا ببینیم می‌توانیم به اهدافمان برسیم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0