غربی‌ها فکر متوقف ساختن پیشرفت ایران را از ذهن خود بیرون کنند

  • 14 آذر 1399 - 14:57

آرادان- امام‌جمعه آرادان بابیان اینکه خروج آمریکا از منطقه و محو رژیم صهیونیستی انتقام اصلی خون شهید محسن فخری زاده است، گفت: غربی‌ها فکر متوقف ساختن ایران را از ذهن خود بیرون کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام جلیل شریفی‌نیا ظهر آدینه در پیام این هفته جمعه خود به‌صورت مجازی ضمن بیان اینکه طی هفته گذشته متأسفانه شاهد شهادت دکتر محسن فخری زاده یکی از دانشمندان بزرگ هسته‌ای، از مفاخر کشور و سربازان واقعی ولایت فقیه بودیم، ابراز داشت: این جنایت بزرگ را آمریکایی‌ها و صهیونیسم‌های بی‌ریشه و جنایت بیشه مرتکب شدند و ایشان را توسط مزدوران به شهادت رساندند.

وی افزود: همان‌طوری که در پیام رهبر معظم انقلاب آمده بود از ایشان به‌عنوان یکی از دانشمندان بزرگ هسته‌ای و نیروهای ارزشمند کشور یاد و عنوان‌شده باید مجازات قطعی نسبت به جنایات کاران در آینده انجام و راه این شهید توسط شاگردان ایشان و دانشمندان دیگر ادامه یابد.

امام‌جمعه آرادان بابیان اینکه اخراج آمریکا از منطقه و محو رژیم جنایت‌کار صهیونیستی انتقام اصلی خون ایشان و سردار دل‌ها خواهد بود، ابراز داشت: گرچه این جنایت بزرگ زخم تلخ و عمیقی بر قلب رهبر و مردم غیور ایران نهاد اما طرح اقدام راهبردی مجلس و نمایندگان انقلابی برای لغو تحریم‌ها می‌تواند تا حدی التیام‌بخش آن باشد.

شریفی‌نیا بابیان اینکه پاسخ قاطع و کوبنده این جنایت تلخ در انتظار آدم کشان، تروریست‌ها و آمران آن خواهد بود، در ادامه تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب این طرح راهبردی چند پاسخ هم‌زمان به طرف‌های بین‌المللی که در این جنایت دست داشتند خواهد داشت.

وی افزود: این طرح راهبردی مجلس به تروریست‌های صهیونیسم و آمریکایی که عامر و مجری این عملیات بودند، می‌فهماند که حذف دانشمندان ایرانی نه‌تنها خللی در عزم راسخ ملت ایران نخواهد نهاد بلکه فرهنگ شهادت‌طلبی خون تازه‌ای در رگ‌های ملت ایران جاری خواهد کرد.

امام‌جمعه آرادان بابیان اینکه طرح راهبردی مجلس به آمریکا و غربی‌ها خواهد فهماند که باید فکر متوقف ساختن ایران اسلامی با بهانه مذاکره مجدد و وقت‌کشی را از ذهن خود بیرون کنند، ابراز داشت: دشمن نمی‌توانند بار دیگر با ترفند مذاکره به بهانه روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید آمریکا باز چندین سال ما را معطل و اقتصاد ما را شرطی کنند این ترفندها دیگر در ملت ایران خریدار نخواهد داشت

شریفی‌نیا اضافه کرد: طرح به بعضی از افراد داخلی نیز این هشدار را می‌دهد که مذاکره بی‌فایده و پرهزینه است زیرا اعتمادی دیگر به اروپا و آمریکا نیست و این جواب دندان‌شکن از مجلس خواهد بود تا آمریکا و غرب بفهمند که نمی‌توانند با درگرو قرار دادن معیشت مردم هر غلطی علیه نظام مقدس جمهوری ایران خواستند، کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0