تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

غرفه رایگان کسب وکار برای نیازمندان جنوب تهران

  • 22 اردیبهشت 1400 - 14:36


شهردار منطقه ۱۷ از واگذاری غرفه های رایگان به اقشار نیازمند جامعه و زنان سرپرست خانوار در این منطقه جنوبی پایتخت خبر داد.


به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، داود لطفی شهردارمنطقه ۱۷ تهران درباره واگذاری غرفه های رایگان به اقشار نیازمند جامعه اظهارداشت: هدف از این اقدام، حمایت از نیازمندان به ویژه زنان سرپرست خانوار بوده و صنایع دستی، پوشاک و مواد غذایی از جمله  محصولاتی است که از سوی نیازمندان و زنان سرپرست خانوار منطقه ۱۷ ارائه می شود.

شهردار منطقه ۱۷ تهران افزود: در محدوده منطقه ۱۷ دو بازار روز یکی در خیابان قزوین دوشنبه بازار هر هفته با ظرفیت ۴۰۰ غرفه  و دیگری در خیابان وصفنارد پنجشنبه بازار هر هفته با ظرفیت ۲۵۰ غرفه برپا می شود، که هر یک متر مربع اجاره این محیط در زمان برگزاری بازار بین ۵ تا ۷ هزارتومان که برای یک محیط ده متر مربعی حدود ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان اجاره بهاست که برای افراد نیازمند کاملا به شکل رایگان صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر افراد نیازمند که از این خدمات بهره مند می شوند بانوان سرپرست خانوار هستند که امور بانوان شهرداری منطقه این افراد را معرفی کرده است تا این غرفه ها در اختیارشان قرار گیرد، البته واحد ساماندهی شهرداری منطقه نیز در صورت نیاز محیطی را برای افراد نیازمند در نظر می گیرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها