غفلت در حوزه اتباع شهرستان‌های استان تهران چالش جدی ایجاد می کند

  • 30 مهر 1399 - 11:29

ورامین- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: حوزه اتباع در شهرستان‌های استان تهران نیازمند توجه جدی است و اگر غفلت کنیم با چالش جدی در این بخش روبرو خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا گودرزی صبح چهارشنبه در جمع فرماندهان فرماندهی ویژه شرق استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، هاشمی نیا مدیرکل حراست، محمدی مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری و کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین، یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه، خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، عباسی فرماندار شهرستان پیشوا، رضایی فرماندار شهرستان پردیس و تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت انجام شد اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در استان تهران با حداقل امکانات مشغول ارائه حجم عظیمی از خدمات است.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه تصمیمات خوبی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران برای تأمین نیازهای نیروی انتظامی در فرماندهی‌های فاتب، فرماندهی ویژه غرب و شرق استان صورت گرفته است گفت: در این زمینه هنوز نیازمند مساعدت هستیم.

گودرزی در ادامه بیان داشت: هیچ نقطه‌ای از کشور جمعیت و وسعت حوزه انتظامی استان تهران را ندارد و لذا باید با هدف گذاری نیازهای این نیرو را رفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در خصوص پایش تصویری شهر و شهرستان‌های استان تهران صورت گرفته است عنوان داشت: این موضوع در حال پیگیری و نهایی شدن است.

گودرزی بیان داشت: حوزه اتباع در شهرستان‌های استان تهران نیازمند توجه جدی است و اگر غفلت کنیم با چالش جدی در این بخش روبرو خواهیم شد و در حال حاضر خواستار تشکیل کمیته امنیتی و انتظامی در شورای برنامه ریزی استان هستیم.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0