دانش و فناوری

فارس‌من| خواسته داوطلبان آزمون جامع دکتری تخصصی از مسوولان دانشگاه آزاد


داوطلبان آزمون جامع دکتری تخصصی خواستار تعویق زمان این آزمون بودند که مسوولان دانشگاه آزاد این کار را انجام دادند اما هنوز در برخی استان‌ها بازه زمانی آزمون تغییر نکرده است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت درخواست خود در این سامانه، خواستار تعویق زمان آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد شدند.

در پی این درخواست، مسوولان دانشگاه آزاد زمان برگزاری این آزمون را تغییر دادند.

براین اساس، مسوولان دانشگاه آزاد با ابلاغ دستورالعملی اعلام کردند: به منظور بهبود کیفیت اجرایی ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی و جلوگیری از تضییع حقوق دانشجویان و در راستای سلامتی دانشجویان و با توجه به درخواست رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ها بدین وسیله بازه زمانی امتحان جامع از تاریخ ۲۴ اردیبهشت تا ۱۲خردادماه به تاریخ ۲۴ اردیبهشت تا ۲۵ خردادماه افزایش یافت.

سردبیر سوژه فارس من در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در این باره گفت: به ما گفتند باید در شورا تصمیم گیری شود که به دلیل برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه آزاد و امتحانات پایان ترم دانشجویان، امکان تغییر زمان برگزاری آزمون جامع نبود اما مسوولان با ما همکاری کردند و بازه زمانی برگزاری آزمون تا حدودی تغییر یافت.

وی افزود: البته در ابلاغیه آمده است که این امر برای واحدهای استانی به عهده مسوولان واحدهاست و به همین دلیل در برخی واحدهای استانی بازه زمانی برگزاری این آزمون تغییر نیافته و همچنان این مشکل در برخی واحدهای استانی پابرجاست.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا