فارس من| امکان کاهش قیمت بسته های اینترنتی همراه اول وجود ندارد

  • 09 آبان 1399 - 6:24


روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام‌کرد: با توجه به اینکه قیمت بسته‌های اینترنت نزدیک به کف قیمتی تعیین شده است امکان کاهش قیمت وجود ندارد.


 به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « قیمت بسته‌های اینترنت به حالت قبل برگردد» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسوولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول )  درباره موضوع مصالبات مردمی بخش فارس من با عنوان « قیمت بسته‌های اینترنت به حالت قبل برگردد»  اعلام کرد: با توجه به اینکه قیمت بسته‌های اینترنت در پایینترین قیمت و نزدیک به کف قیمتی تعیین شده می باشد امکان کاهش قیمت وجود ندارد.

براساس اعلام روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) ، در حال حاضر شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) با توجه به اینکه قیمت بسته‌های اینترنتی که دارد در پایینترین قیمت است امکان تغییر در میزان تعرفه وجود ندارد.

  انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0