• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

فارس من| دانشجویان برای آموزش مجازی باید از سامانه های دانشگاه استفاده کنند

  • 06 آبان 1399 - 9:06


معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: ارائه اینترنت رایگان به قشر دانشجویی کشور از طریق دانشگاه ها انجام می شود به طوری که تصمیم گرفته شد دانشجویان برای آموزش مجازی باید از سامانه های دانشگاه استفاده ها کنند.


  به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « لزوم ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دانشگاه آزاد » را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات  گفت:  ارائه اینترنت رایگان به قشر دانشجویی کشور از طریق دانشگاه ها انجام می شود به طوری که تصمیم گرفته شد دانشجویان برای آموزش مجازی باید از سامانه های دانشگاه استفاده ها کنند چراکه نمی توان برای همه دانشجویان کل کشور به طور اختصاصی اینترنت اختصاص داد.

وی افزود: در حال حاضر هر دانشگاهی که درخواست دریافت اینترنت رایگان از وزارت ارتباطات را دارد باید در سایت این وزارتخانه آدرس سامانه های آموزش مجازی خود را ثبت کرده تا مورد بررسی و اینترنت برای آنها برقرار شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها