تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021

فارس من| : دریافت اینترنت رایگان دانشگاه آزاد منوط به ثبت درخواست در سایت وزارت ارتباطات است

  • 05 آبان 1399 - 9:10


معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات گفت: درخواست ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دانشگاه آزاد از سوی این وزارتخانه منوط به ثبت درخواست این دانشگاه در سایت https://www.ict.gov.ir/fa/unitraffic است.


  به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « لزوم ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دانشگاه آزاد » را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات  گفت: درخواست ارائه اینترنت رایگان به دانشجویان دانشگاه آزاد منوط به ثبت درخواست این دانشگاه در سایت https://www.ict.gov.ir/fa/unitraffic  است به طوری که آنها باید همه  سامانه‌های آموزش مجازی را در سایت ثبت کنند.

وی افزود: در حال حاضر هر دانشگاهی که درخواست دریافت اینترنت رایگان از وزارت ارتباطات را دارد باید در سایت این وزارتخانه آدرس سامانه های آموزش مجازی خود را ثبت کرده تا مورد بررسی و اینترنت برای آنها برقرار شود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها