فارس من| : قانون تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان پست در حال پیگیری است

  • 29 مهر 1399 - 5:22


سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست ایران گفت: درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شرکت ملی پست از سوی این شرکت در حال پیگیری است و به محض رسیدن به نتیجه مطلوب وضعیت کارکنان اطلاع رسانی می شود.


  به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شرکت پست» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

حسن عمیدی  سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه قانون تبدیل وضعیت استخدامی  کارکنان پست در حال پیگیری است ، گفت: درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شرکت ملی پست از سوی این شرکت در حال پیگیری است و به محض رسیدن به نتیجه مطلوب وضعیت کارکنان اطلاع رسانی می شود.

وی افزود: در حال حاضر با تغییر مدیریت شرکت ملی پست موضوع درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی این شرکت در دستور کار قرار دارد و در حال پیگیری است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0