تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

فاز اول ورزشگاه ۱۰هزار نفری میناب به بهره برداری می رسد

  • 22 آبان 1399 - 9:54

میناب – فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: با تامین اعتبار 8 میلیارد تومانی فاز اول استادیوم ۱۰ هزار نفری شهرستان میناب تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

مجید سلحشور در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد زمان افتتاح ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب بیان داشت: ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب یکی از پروژه‌های مصوب دولت دهم در این شهرستان بود که با پیگیری‌ها و تاکید مکرر همتی استاندار هرمزگان و رئیسی، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، با گذشت ۱۰ سال، فاز اول این پروژه تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

سلحشور اضافه کرد: در دیداری که استاندار هرمزگان با وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در استان هرمزگان داشتند وضعیت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب هم مورد بررسی قرار گرفت و توافق شد در جهت تسریع و اتمام و تکمیل این پروژه ورزشی میناب اعتبارات و حمایت‌های لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه شهرستان میناب ورزشکاران مستعدی را در اختیار دارد که در کشور می‌توانند حرفی را برای گفتن داشته باشند، ابرازداشت: ورزشگاه ده هزار نفری در میناب از الزامات بخش ورزش است و همه مسئولان تلاش‌ها را بکار گرفته‌ایم تا بتوان در شهرستان میناب فضاهای ورزشی مناسب را در اختیار ورزشکاران این شهرستان قرار دهیم.

سلحشور اضافه کرد: در حال حاضر اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان جهت احداث فاز اول این ورزشگاه به منظور ساخت و نصب چمن ورزشگاه، روشنایی، نصب ۲۰۰۰ صندلی، فنس دور ورزشگاه و پیست دومیدانی تخصیص یافت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه این پروژه با کمبود اعتبار متوقف شده بود امیدوارم که با همکاری مردم و مسئولان این پروژه نیز به سر انجام برسانیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها