ورزش

فخرالدینی: توانایی شکست دادن استقلال را داریم / برابر صنعت نفت به سه امتیاز مهم دست پیدا کردیم

مدافع تیم آلومینیوم اراک درمورد دیدار برابر صنعت نفت آبادان و مسابقه پیش رو برابر استقلال تهران صحبت کرد.


میلاد فخرالدینی در گفتگو با ایلنا درخصوص برتری مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: برتری برابر صنعت نفت خیلی به موقع اتفاق افتاد و توانستیم شرایطمان را در جدول رده بندی بهتر کنیم. روند نتیجه نگرفتن را پایان دادیم و در هفته های گذشته هم البته مستحق پیروزی بودیم اما این اتفاق نیفتاد تا فشار روی بازیکنان و تیم افزایش پیدا کند.

او ادامه داد: خداراشکر توانستیم برنده شویم تا سه امتیاز مهم را به دست بیاوریم. جا دارد به تیم صنعت نفت و کادرفنی آنها هم تبریک بگویم که یک تیم خیلی خوب و منظمی دارند.

مدافع آلومینیوم درمورد روند نتایج هفته‌‎های اخیر این تیم عنوان کرد: به نظرم به نوعی بدشانسی آوردیم که در هفته‌های گذشته نتایج دلخواه را به دست نیاوردیم. خداراشکر استارت کسب پیروزی از این هفته زده شد و امیدواریم در سه هفته باقی مانده هم شرمنده هواداران نشویم. 

فخرالدینی درباره اینکه برابر تیم استقلال به دلیل محرومیت غایب خواهد بود، گفت: به نظرم اینطور قسمت بوده که مقابل استقلال بازی نکنم. برای تیم آلومینیوم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بچه‌ها بتوانند در این مسابقه بهترین نتیجه را کسب کنند.

آلومینیوم می تواند اولین شکست استقلال را در این فصل رقم بزند؟ بازیکن اسبق آبی‎‌ها در پاسخ به این سوال گفت: بله ما توانایی شکست هر تیمی را داریم و به تیم استقلال  و هوادارانش بابت قهرمانی تبریک می گویم که بعد از 9 سال این عنوان را به دست آورده‌اند. ما تیم بزرگی هستیم و نشان دادیم که برابر تیم‌های مدعی چطور بازی می کنیم و توانایی انجام هر کاری را داریم. 

در پایان فصل چه رتبه ای کسب خواهید کرد؟ او همچنین دراین مورد اظهار داشت: آلومینیوم دومین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می کند و توانستیم به فینال جام حذفی صعود کنیم و رکورد خوبی را برجای بگذاریم. به نظرم در پایان لیگ بتوانیم در رتبه ششم یا هفتم باشیم که جایگاهمان باید بهتر از این می شد و حداقل چهارم یا پنجم می شدیم اما به امید خدا تمام تلاشمان را می کنیم که در مسابقات باقی مانده بهترین نتایج را به دست بیاوریم.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا