تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب منتشر شد

  • 21 خرداد 1400 - 13:40

ثبت‌نام ششمین دوره آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای مدرسه رمان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ثبت‌نام ششمین دورۀ آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای مدرسه رمان آغاز شد.نویسندگان جوان می‌توانند از تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ لغایت ۲۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه‌های اینترنتی شهرستان ادب (shahrestanadab.com) یا مدرسۀ رمان (madreseroman.com) اقدام به ثبت‌نام کنند. داشتن سابقۀ ادبی از شرایط مهم و ضروری ثبت‌نام در دوره‌های مدرسۀ رمان است.

مدرسۀ رمان پس از بررسی سابقۀ ادبی نویسندگان، از افراد منتخب درخواست می‌کند تا طرح رمان خود را در مهلتی یک ماهه ارائه کنند. منتخبین نهایی از میان ارائه‌کنندگان طرح رمان، با انتخاب اساتید مدرسه، وارد فرآیند ده‌ماهۀ آموزش و نگارش رمان خواهند شد.

نویسندگان در این دوره، علاوه‌بر استفادۀ مستمر از راهنمایی‌های اساتید اختصاصی در زمینۀ نگارش رمان خود، از آموزش‌های تخصصی توسط اساتید دانشگاه، منتقدان و نویسندگان برجستۀ کشور بهره‌مند خواهد شد. آثار نوشته شده در طول دورۀ ششم مدرسۀ رمان، طبق روال دوره‌های گذشته، پس از تائید شورای علمی مدرسه، توسط انتشارات «شهرستان ادب» منتشر و به بازار کتاب راه خواهند یافت.

«مدرسه رمان شهرستان ادب» به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مدرسه رمان در ایران از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز پنج دورۀ موفق در بخش رمان بزرگ‌سال و یک دورۀ مهم در بخش رمان کودک را پشت سر گذاشته است.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها