فرمانده سپاه کربلا کسب مدال نقره حسن یزدانی را تبریک گفت

  • 15 مرداد 1400 - 9:05

ساری- فرمانده سپاه کربلا و رئیس هیئت کشتی بسیج استان مازندران درپی کسب مدال نقره المپیک ۲۰۲۰ توسط حسن یزدانی پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیاوس مسلمی در پیامی کسب مدال ارزشمند نقره وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد المپیک ۲۰۲۰ توکیو توسط جهان پهلوان حسن یزدانی را به این قهرمانی نامی جهان، خانواده محترم و مردم پهلوان پرور مازندران و همچنین ملت همیشه پیروز ایران اسلامی تبریک گفت.

در این پیام آمده است: تلاش‌های از پای جان و مبارزه‌های غیرتمندانه ورزشکاران ایرانی در بزرگ‌ترین میدان ورزشی جهان برای اهتزاز پرچم مقدس ایران و شادی ملت عزیزمان نشان از اعتقاد راسخ به آرمان‌های جاویدان انقلاب و باور به اندیشه عزت بخش “ما می‌توانیم” است که پهلوان نامی و محبوب کشتی جهان حسن یزدانی پیشرو و الگوی بارز این غیرت و باورهاست.

در ادامه تصریح شده است: منش پهلوانی و قهرمانی اسطوره کشتی جهان حسن یزدانی در میادین ورزشی و زندگی اجتماعی بیانگر فرهنگ ناب پهلوانان پرافتخار ایران زمین است که به واسطه همین منش در تاریخ ماندگار و قهرمان پرور شده‌اند.

همچنین در پیام سردار مسلمی آمده است: رسم پهلوانی دلاور بزرگ مازندرانی یک فرهنگ متعالی ورزشی است که بی شک با الگوی از آن ترویج نیکی‌ها و روحیات پهلوانی، چون فروتنی و مردم داری را به عنوان مهمترین اهداف رشته‌های ورزشی در سطح جامعه و نیز فتح میادین و سکوهای بزرگ را توسط ورزشکاران ایرانی به مانند آینده روشن پیشروی یزدانی شاهد خواهیم بود.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0