• امروز : چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 28 July - 2021

فعالیت شورای معتمدین محله به برقراری بیشتر امنیت کمک می‌کند

  • 30 مهر 1399 - 16:36

همدان – فرمانده انتظامی استان همدان گفت: فعالیت شورای معتمدین محله در همدان به برقراری بیشتر امنیت کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سلمان امیری ظهر چهارشنبه در آئین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه امنیت یک موضوع فراگیر است، اظهار کرد: سازمان‌ها، نهادها و مردم نقش بسزایی در برقراری امنیت دارند و برای برقراری مناسب امنیت لایه لایه‌های اجتماع نقش دارند.

وی افزود: باید دست به دست هم دهیم و با کمک و یاری مردم در تأمین امنیت تلاش کنیم که البته در این راه شورای معتمدین محلات نقش بسیار ویژه‌ای دارند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به فعالیت شورای معتمدین محله گفت: در شورای معتمدین محله از جوانان تا هر سنی و در هر قشری از جمله پزشک، پرستار، کسبه و کارگران حضور دارند و می‌توانند گره‌های بزرگی را باز کنند.

سردار امیری عنوان کرد: نیروی انتظامی با کمک معتمدین محله می‌تواند راهکار مناسبی ارائه دهد تا تأمین امنیت به سمت محله‌محوری برود.

وی با بیان اینکه موضوع امنیت تنها با سلب آن قابل درک است، بیان کرد: امنیت یک نعمت بی‌بدیل بوده و نیروی انتظامی در تمام عرصه‌های امنیت از جمله اقتصادی، فرهنگی و امنیت عمومی مشارکت دارد.

سردار امیری اضافه کرد: با تلاش شورای شهر و مدیریت شهری می‌توانیم قدم‌های مثبتی در بحث امنیت برداریم.

شهردار همدان نیز با بیان اینکه قدران زحمات پرسنل انتظامی هستیم و مدیریت شهری تمام همکاری و تلاش خود را در راستای افزایش تعامل با نیروی انتظامی انجام می‌دهد، گفت: همدان یکی از امن‌ترین شهرهای ایران است.

اگر همدان به عنوان یکی از گران‌ترین شهرهای ایران معرفی می‌شود به دلیل امنیت بالا و وجود شهروندان فرهیخته است عباس صوفی گفت: بالا رفتن ضریب امنیت کمک شایانی به آبادانی شهر می‌کند و اگر همدان به عنوان یکی از گران‌ترین شهرهای ایران معرفی می‌شود به دلیل امنیت بالا و وجود شهروندان فرهیخته است.

صوفی اضافه کرد: مجموعه مدیریت شهری، معاونین و تمام مدیران مناطق ارتباط تنگاتنگی با پرسنل انتظامی استان دارند.

رئیس شورای شهر همدان نیز اظهار کرد: امیدواریم ورود فرمانده جدید انتظامی منشأ خیر و برکت برای استان همدان باشد.

سیدمسعود عسگریان افزود: نیروی انتظامی به عنوان یکی از مقتدرترین نیروها در جای‌جای شهر و اماکن مسکونی امنیت شهروندان را برقرار می‌کند.

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه با تمام هجمه‌هایی که دشمنان نظام ایجاد می‌کنند آرامش و امنیت در جامعه حاکم است، گفت: شورای اسلامی شهر همدان و مدیریت شهری همواره همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته‌اند.

عسگریان اضافه کرد: همکاری شورای شهر و مدیریت شهری موجب توسعه شهر می‌شود.

عضو شورای شهر همدان نیز در آئین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی بیان کرد: مردم همدان به نیروی انتظامی علاقه‌مند هستند و در هر زمینه‌ای نیروی انتظامی را کمک می‌کنند.

کامران گردان افزود: وجود اعتماد مردم به نیروی انتظامی باعث شده تا همدان به عنوان یکی از امنیت‌ترین شهرهای ایران معرفی شود.

عضو شورای همدان با اشاره به بحث گردشگری نیز گفت: امنیت نباشد گردشگر به همدان سفر نمی‌کند و کسی نیز حاضر به سرمایه‌گذاری در شهر نخواهد بود.

گردان اضافه کرد: همین وجود امنیت باعث می‌شود تا گردشگری همدان روز به روز پیشرفت داشته باشد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code