فعالیت گروه های شغلی غیرضروری در گرگان ۲ هفته تعطیل شد

  • 06 مرداد 1400 - 20:17

گرگان- فرماندار گرگان گفت: با توجه به آمار تصاعدی بستری و فوتی در گرگان، همه مشاغل گروه های دو، سه و چهار به مدت دو هفته تعطیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حمیدی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به آمار تصاعدی بستری و فوتی در گرگان و همچنین وضعیت قرمز شیوع کرونا، طبق مصوبه ستاد ملی کرونا همه مشاغل گروه های دو، سه و چهار به مدت دو هفته تعطیل شد.

فرماندار گرگان افزود: چنانچه اماکن مذکور در حال فعالیت باشند وفق مقررات نسبت به جریمه و پلمب به مدت دو هفته اقدام می شود.

وی بیان کرد: اگر اتحادیه صنفی گروه های شغلی مذکور، به زیر مجموعه خود مبنی بر تعطیلی کامل اطلاع رسانی نکند و خود آن را اجرا نکند، علیه آنها به جرم تهدید بهداشت عمومی و ترک فعل اعلام جرم خواهد شد.

حمیدی بیان کرد: همچنین مشاغل گروه یک هم در صورت مشاهده بازرسان مبنی بر عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم استفاده از ماسک نسبت به پلمب آن اماکن اقدام می شود.

فرماندار گرگان همچنین از مسدودسازی و محدودیت تردد در تفرجگاه های شهرستان گرگان خبرداد.

وی بیان کرد: مأموران سد معبر شهرداری به شهروندانی که در حاشیه این مسیر اتراق کرده باشند تذکر خواهند داد و از هرگونه اتراق و نشستن در حاشیه بلوار ناهارخوران جلوگیری خواهد شد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0