تاریخ : جمعه, ۱ مرداد , ۱۴۰۰ 14 ذو الحجة 1442 Friday, 23 July , 2021

فعالیت ۳۵ موکب شور انتخاباتی در استان فارس

  • 27 خرداد 1400 - 13:16

شیراز – معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: با همکاری هیئات مذهبی ۳۵ موکب حاج قاسم سلیمانی با هدف شور آفرینی مردم در انتخابات در این استان راه اندازی شد.

حجت‌الاسلام مهرداد جعفری در گفت و گو با خبرنگار مهر تاکید کرد: به همت اداره کل تبلیغات فارس و همکاری هیئات مذهبی و تشکل دینی مردمی در ۳۵ شهرستان استان پهناور فارس، موکب‌های شهید حاج قاسم با هدف شور آفرینی و مشارکت گسترده مردم در انتخابات بیست و هشتم خرداد ماه راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه مشارکت سیاسی حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند از آسیب‌های انقلاب اسلامی کم کند، افزود: حضور گسترده مردم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی کشور با تهدیدها ی خارجی مقابله کرده و نقشه دشمنان را خنثی خواهد کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با بیان اینکه این روزها روز امتحان هست، تاکید کرد: هزینه‌ها و تبلیغات دشمن در ایام سر نوشت ساز انتخابات، بیش از هر زمان دیگری برای رسیدن به اهداف خود و نا امید کردن مردم چندین برابر شده است، با مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح و انقلابی، مردم به آینده کشور امیدوار تر خواهند شد.

حجت الاسلام جعفری گفت: مشارکت حداکثری و گسترده مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره اسلامی شهر و روستا، مطالبه به حق رهبری، شهدا و دلسوزان انقلاب اسلامی ایران و ادامه راه مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، که راه اندازی موکب‌های حاج قاسم سلیمانی در طرح مشارکت حداکثری نقش مؤثری در این امر مهم و تثبیت ادامه راه و مکتب آن شهید آسمانی خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها