تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

فناوری‌های حوزه کنترل آلاینده‌های زیست محیطی معرفی می شوند

  • 28 مهر 1399 - 17:22

نخستین فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران فستیوال «نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» را به عنوان نخستین فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده‌های زیست محیطی برگزار می‌کند. این رویداد ۱۸ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در راستای طرح جهش تجارت فناوری برگزار می‌شود. مدیران کارخانه‌ها، تولیدکنندگان صنعتی و ارائه‌دهندگان آن و سرمایه‌گذاران از مدعوین این رویداد هستند.

محور اصلی فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی، معرفی محصولات فناوران و شرکت‌های ایرانی در این زمینه است. هدف شبکه فن بازار ملی ایران از برگزاری این فستیوال زمینه‌سازی برای بهره‌برداری آن دسته از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی است که با مسائل و مشکلات زیست محیطی دست به گریبان هستند.

معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی در این فستیوال از دو طریق «انتشار در کتابچه رویداد» و «ارائه توسط فناوران در رویداد» امکان‎پذیر است.

در این رویداد تعدادی از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فرصت معرفی محصولات خود را در حضور صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران حاضر در رویداد دارند. برای ارائه محصول در روز رویداد، مستندات مربوط به فناوری‌ها و محصولات ارسال شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور متقاضی، توسط تیم تخصصی ارزیابی شده و پس از ارزیابی طرح‌ها و محصولات برتر برای ارائه در رویداد انتخاب می‌شوند.

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این رویداد تا ۱۰ آبان است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها