تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

فنونی‌زاده: گوا از ابتدای بازی دنبال کم ‌گل خوردن بود/ کنعانی زادگان با عصبانیت پنالتی زد

  • 01 اردیبهشت 1400 - 0:16


پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تیم گوا از ابتدای بازی با پرسپولیس دنبال کم گل خوردن بود.


مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره برتری ۲ بر یک تیم پرسپولیس مقابل گوای هند در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:‌ با توجه به شرایط میزبانی مشخص بود تیم گوا از  همان ابتدای مسابقه دنبال کم گل خوردن است اما برخلاف جریان بازی به گل هم رسید. پرسپولیس با وجود حضور نفراتی مثل سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی‌زادگان نباید مانند دیدار با الریان از یک منطقه گل می‌خورد. تیم‌های دیگر که قوی‌تر از گوا باشند فیلم این بازی‌ها را نگاه کرده و به نقاط ضعف پرسپولیس پی می‌برند.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی باید بیشتر روی ارسال ضربات ایستگاهی روی دروازه پرسپولیس  کار کند. هرچند کادر فنی در این مسابقه از تمامی بازیکنان استفاده کرد اما در این شرایط جوی مشخص بود بازیکنان تیم هندی راحت‌تر می‌دوند. پرسپولیس  در نیمه اول ۲ گل به ثمر رساند و اگر با دقت عمل می‌کرد می‌توانست گل سوم یا چهارم را هم وارد دروازه حریف کند.

پیشکسوت پرسپولیس  با اشاره به پنالتی از دست رفته محمدحسین کنعانی‌زادگان توضیح داد: فکر می‌کنم وی با عصبانیت چنین ضربه‌ای زد. اگر با تمرکز و استفاده از بغل پا به توپ ضربه می‌زد راحت می‌توانست دروازه گوا را باز کند. در فوتبال حرفه‌ای بازیکن با روحیه پنالتی می‌زند اما یحیی گل‌محمدی زمانی که کنعانی‌زادگان وضعیت بهتری از لحاظ روحی داشت اجازه نداد پنالتی را به ثمر برساند و وقتی این بازیکن تا حدی روحیه‌اش را از دست داده بود به وی پنالتی داد.

فنونی‌زاده ادامه داد: در نیمه دوم بچه‌ها به حفظ توپ پرداخته و گل‌محمدی هم با استفاده از تعویض‌هایش به تیم استراحت داد زیرا این تیم  سه روز دیگر باید بازی برگشت خود را مقابل گوا انجام بدهد. پرسپولیس با جسارتی مثال زدنی در هر سه مسابقه دور رفت خود به پیروزی رسید. گوا هم حریف تمرینی این تیم بود که سبب شد بازیکنان ریکاوری و عرق‌گیری خوبی انجام داده و در این هوای شرجی وضعیت بهتری به دست آورند.

وی افزود: پرسپولیس  به جز دو صحنه بین دقایق ۱۳ تا ۱۵ هیچ فرصتی به حریف نداد. نقطه قوت گوا هم مثل خود پرسپولیس  استفاده از ضربات ایستگاهی بود. این تیم روی یک ضربه ایستگاهی به پرسپولیس  گل زد و روی یک ضربه کرنر هم دروازه‌اش با ضربه سر سیدجلال حسینی باز شد. این برد ثابت می‌کند بازیکنان پرسپولیس  و کادر فنی همچنان پرتلاش هستند و باید از آنها تشکر کرد.

انتهای پیام/پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تیم گوا از ابتدای بازی با پرسپولیس دنبال کم گل خوردن بود.

خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها