فیلم| عصبانیت ترامپ از سوالات مجری «سی بی اس» و ترک مصاحبه

  • 05 آبان 1399 - 12:55


رئیس‌جمهور آمریکا بعد از مواجه شدن با سوالات ناخوشایند درباره نحوه عملکردش در مقابله با همه‌گیری کرونا و استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای حمله به مخالفانش، مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌اس» را نیمه‌تمام رها کرد.


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا بعد از مواجه شدن با سوالات ناخوشایند درباره نحوه عملکردش در مقابله با همه‌گیری کرونا و استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای حمله به مخالفانش، مصاحبه با برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه «سی‌بی‌اس» را به طور ناگهانی رها کرد.

 

شبکه آمریکایی روز یکشنبه این مصاحبه را که باعث جنجال بین سی‌بی‌اس و کاخ سفید شده، منتشر کرد. ترامپ بعد از ترک این گفت‌وگو، آن را جعلی و مغرضانه توصیف کرده بود. او سپس تهدید کرده بود خودش فیلم مصاحبه را منتشر خواهد کرد تا قبل از پخش آن از سوی شبکه به تیتر یک خبری تبدیل شود.

به گزارش «هافینگتون پست»، «لسلی استال»، مجری برنامه، بخش جنجالی را با این پرسش از ترامپ آغاز کرد که آیا آمادگی دارد با سوالات سخت مواجه شود و سپس در ادامه به نرخ افزایشی ابتلا به کرونا در آمریکا، از دست رفتن مشاغل و بی‌اعتقادی او به استفاده از ماسک در جلوگیری از بیماری پرداخت.

بالاخره سوال آخر مجری، کاسه صبر ترامپ را لبریز کرد و باعث شد مصاحبه را پایان بدهد. استال از ترامپ پرسید: آیا فکر می‌کنید توییت‌های شما و برچسب زدن به دیگران، باعث دور شدن آن‌ها می‌شود؟

ترامپ در پاسخ می‌گوید: نه، فکر می‌کنم اگر شبکه اجتماعی نداشتم، اینجا نبودم. رسانه جعلی است. و صادقانه بگویم، اگر شبکه اجتماعی نداشتم، هیچ راهی برای رساندن صدایم نداشتم.

چند دقیقه بعد یکی از عوامل برنامه زمان باقی مانده از مصاحبه را یادآوری می‌کند که در این لحظه ترامپ می‌گوید کارش دیگر تمام شده و باید برود.

 

 

انتهای پیام/م


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0