تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

قاتل فراری در اردکان دستگیر شد

  • 24 فروردین 1400 - 4:22

یزدـ فرمانده انتظامی استان یزد از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در اردکان خبر داد و گفت: این فرد مرتکب قتل یک مرد ۴۲ ساله اردکانی شده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی بهدانی فرد عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر فقدان مرد ۴۲ ساله اردکانی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی عنوان کرد: کارآگاه پلیس آگاهی اردکان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی به یک نفر مشکوک و پس از انجام تحقیقات لازم متوجه شدند وی که فردی غیربومی است از اردکان متواری شده است.

بهدانی فرد ادامه داد: ماموران پلیس با درایت و تیزهوشی و با استفاده از شگردهای پلیسی؛ متهم را در کمتر از ۲۴ ساعت در کرمان شناسایی کردند و پس از اخذ نیابت قضایی و با همکاری پلیس آن استان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و به یزد انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان یزد یادآور شد: متهم در بازجویی‌های فنی و پلیسی به قتل صاحب کار خود هنگام کار در یکی از روستاهای شهرستان تفت اعتراف کرد.

بهدانی فرد با تاکید بر اینکه به نظر می رسد انگیزه قتل وسوسه مالی باشد، افزود: نتیجه و انگیزه قطعی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها