• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

قانع: باید به صورت مداوم حریف را آنالیز کرد /کوهیان: ذوب‌آهن تنها تیمی است که بازیکن بومی دارد

  • 01 آبان 1399 - 13:05

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی گفت: ذوب‌آهن تیم خوب و یکدستی بود، اما ما حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پروانه کوهیان، سرمربی ذوب‌آهن پس از شکست تیمش برابر شهید شاملی، اظهار داشت: من از نتیجه خوشحالم و بچه‌ها خوب بازی کردند. تنها تیمی که در لیگ امسال بازیکن بومی داشت، ذوب‌آهن بود و حتی یک بازیکن هم از جای دیگر نگرفته بودیم و من از این موضوع خوشحالم. وقتی سایر تیم‌ها را می‌بینم حداقل 5،6  بازیکن از نقاط مختلف ایران گرفتند و بالطبع آنها باید بهتر نتیجه بگیرند.

وی تصریح کرد: مطمئنا این بچه‌ها تجربه کسب می‌کنند و شاگردانم امروز هم خوب بازی کردند. ما در ضد حمله‌ها گل خوردیم و در تاکتیک‌ها گل زدیم. با توجه اینکه گفتم دفاع وسط حریف خالی است، نتوانستیم از آن استفاده کنیم. مطمئنا در سال‌های آتی بهتر خواهیم بود.

خدیجه قانع، سرمربی تیم شاملی نیز گفت: ذوب‌آهن تیم خوب و یکدستی بود اما ما حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و غیر از 10 دقیقه اول، توانستیم بازی خوبی ارائه کردیم.

وی در خصوص عملکرد خوب تیم شاملی در نیمه دوم تصریح کرد: هندبال یک بازی است که اگر حتی تیم را از قبل آنالیز کرده باشیم مربیان در لحظه می‌توانند تاکتیک و تکنیک را تغییر دهند. ما باید به صورت مداوم تیم را آنالیز کنیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.