قدرت‌نمایی پهپاد شناسایی حزب‌الله؛ پرواز بر فراز آسمان «الجلیل»

  • 13 آذر 1399 - 14:02

روزنامه «الأخبار» خبر داد که چندی پیش یک فروند پهپاد حزب الله لبنان بدون اینکه توسط رادارهای ارتش رژیم صهیونیستی شناسایی شود، بر فراز آسمان منطقه «الجلیل» در فلسطین اشغالی به پرواز درآمد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه لبنانی «الأخبار» با انتشار مطلبی از قدرت‌نمایی پهپاد مقاومت اسلامی لبنان در آسمان اراضی اشغالی خبر داد. این روزنامه اعلام کرد که یک فروند پهپاد حزب الله لبنان اخیراً بر فراز آسمان اراضی اشغالی به پرواز درآمده است.

بر اساس این گزارش، الاخبار در مطلب خود آورده است: در تاریخ ۲۵ اکتبر گذشته ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش بزرگی را تحت عنوان «گلوله کُشنده» برگزار کرد. این رزمایش در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی با لبنان و سوریه برگزار شد.

این روزنامه تأکید کرد: یکی از اهداف اصلی و اساسی برگزاری رزمایش مذکور توسط ارتش رژیم صهیونیستی شبیه سازی جنگی بود که در آن حزب الله متحمل شکست می شود. از جمله دیگر اهداف برگزاری این رزمایش، ممانعت از ورود پهپادهای مختلف به آسمان اراضی اشغالی بود.

الاخبار در ادامه مطلب خود آورده است: در این گیرودار بود که یک پهپاد شناسایی متعلق به مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در آسمان اراضی اشغالی به قدرت نمایی پرداخت و بر فراز آسمان «الجلیل» در شمال فلسطین اشغالی به پرواز درآمد.

این روزنامه لبنانی در ادامه یادآور شده است: ورود پهپاد متعلق به حزب الله لبنان در آسمان منطقه الجلیل در فلسطین اشغالی درحالی اتفاق افتاد که هیچ یک از رادارهای ارتش رژیم صهیونیستی علیرغم آماده باش کامل نتوانستند این پهپاد راشناسایی کنند.

الاخبار همچنین عنوان کرده است: پهپاد حزب الله لبنان نیز پس از پرواز بر فراز آسمان الجلیل، در سلامت کامل به آشیانه خود در لبنان بازگشت و هیچ اتفاقی برای آن رخ نداد. طبق اعلام روزنامه الاخبار، قرار است گوشه ای از فیلم پرواز پهپاد حزب الله بر فراز الجلیل فردا شب پخش شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0