تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021

قراردادهای مبهم فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و پرونده‌های باز قضایی

  • 21 آبان 1399 - 13:20

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با توضیح درباره قرادادهای مبهم سال ۱۳۹۸ همراه بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و سؤالاتی از سوی او در مورد چند قرارداد سنگین و مبهم سال 1398 از خزانه‌دار فدراسیون برگزار شد.

محسن مختارزاده خزانه‌دار فدراسیون در پاسخ به سؤال علی‌نژاد در مورد قرارداد شرکت «تکاپو آرمان پارسا» به‌عنوان مجری انحصاری تبلیغاتی و رسانه‌ای بابت هواداری و اسپانسری فدراسیون گفت: قراردادی در سال 98 بین فدراسیون و شرکت مذکور بدون امضای خزانه‌دار و البته اخذ ضمانت‌های اجرایی و مالی، ثبت شده است. ناظر اجرایی و مالی هم برای این قرارداد معرفی نشده است.

وی ادامه داد: همچنین بندی در این قرارداد وجود دارد که شرکت تکاپو آرمان هیچ تعهدی به درآمدزایی ندارد. جالب اینکه برای فدراسیون هم حقی جهت اعتراض در نظر گرفته نشده است.

خزانه‌دار فدراسیون گفت: ما در زمان سرپرستی آقای ناظمی تلاش کردیم تا متممی را به این قرارداد اضافه کنیم که مورد موافقت شرکت واقع نشد. این پرونده در مجامع قضایی در حال پیگیری است. 

در این مجمع توضیحاتی هم در مورد واردات موتورهای ورزشی سنگین نیز ارائه شد. امتیاز واردات موتور ورزشی با حجم موتور بالای 250 سی سی به دو شرکت واگذار شده و مبلغی هم از طرف این شرکت ها به حساب فدراسیون واریز شده بود تا پس از فروش موتورها در سود فروش، سهیم باشند. این موتورها ترخیص نشد، چون امکان واردات موتور توسط یک شرکت وجود ندارد و این قرارداد هم اشتباه بوده است.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها