قطع آب مشترکان پرمصرف ۲۴ ساعت پس از اعلام آن لغو شد/ذینفعان ثروتمند، مانع اجرای قانون

  • 10 مرداد 1400 - 15:34


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: قطع آب مشترکان پرمصرف از دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان تهران خارج شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبر وزارت نیرو، محمدرضا بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با مشارکت مردم و کاهش روزانه ۲۰۰ هزار مترمکعبی مصرف آب در پایتخت، قطع آب مشترکان پرمصرف از دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان تهران خارج شد.

بختیاری ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت مسئولانه شهروندان تهرانی در مدیریت مصرف درست آب، اظهار کرد: اخطارهای متعدد شرکت آب و فاضلاب استان تهران از ابتدای تیرماه برای اولین بار سبب کاهش مصرف بین مشترکان پرمصرف و بدمصرف شده است و امیدواریم این روند در آینده نیز تداوم داشته باشد، چرا که امسال منابع آبی در شرایط نامناسبی هستند و اگر این همراهی و همدلی شهروندان ادامه نداشته باشد، تامین آب شرب در تهران با معضلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

وی  ادامه داد: مصرف آب شرب تهران از سه میلیون و ۷۶۹ هزار مترمکعب در هشتم مرداد سال  ۱۳۹۹ به سه میلیون و ۵۷۲ هزار متر مکعب در هشتم مرداد ۱۴۰۰ کاهش یافته است که این یعنی میزان مصرف مشترکان بدمصرف و پرمصرف استان تهران ۱۲ درصد کاهش یافته است.

به گزارش فارس، درحالی‌که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران صبح دیروز اعلام کرده بود، آب مشترکان پرمصرف روزانه ۲ تا ۵ ساعت قطع می‌شود، اما تنها با گذشت ۲۴ ساعت از این خبر امروز این دستور لغو شد.

انتهای پیام/ب


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0