قطع چهار روزه گاز شهری در اشکنان

  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

لامرد – رئیس اداره گاز بخش اشکنان گفت: جریان گاز شهری خانگی در برخی از مناطق لامرد از روز پنج شنبه یکم ابان ماه قطع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد کیانی تصریح کرد: با درخواست منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز شرکت ملی گاز ایران و موافقت شرکت گاز استان فارس جهت تعمیرات خط هفتم سراسری از تاریخ یکم آبانماه تا چهارم آبانماه به مدت چهار روز گاز خانگی سراسر بخش اشکنان قطع خواهد شد.

وی تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم برای تهیه سیلندر گاز جهت استفاده همشهریان با شرکت پارس گاز در شهر اشکنان انجام شده است و همشهریان در شهر اشکنان، و شهر اهل و روستاهای تابعه نگران توزیع سیلندر گاز خانگی نباشند و شرکت پارس گاز آمادگی لازم جهت تأمین گاز مصرفی همشهریان را دارند همچنین به دهیاران روستاها اعلام شده است که نماینده‌های توزیع گاز را مطلع کنند تا بتوانند سیلندرهای گاز خانگی را به همشهریان برسانند.

محمد حسن پور رئیس نمایندگی اصناف در بخش اشکنان نیز، در گفتگو با خبرنگار مهر در لامرد خاطرنشان کرد: با توجه به قطع چهار روزه گاز در بخش اشکنان قریب به ده مغازه خواربار فروشی هماهنگ شده تا توزیع نان گرم و تازه و بسته بندی شده را جهت خانوارها مهیا کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0