ورزش

قلم قرمز یحیی روی نام عالیشاه، سیدجلال و فرجی

سرمربی پرسپولیس علیه بی انضباطی

سه بازیکن پرسپولیس به دلیل بی انضباطی در آستانه بازی با شهرخودرو، از لیست این تیم خط خوردند.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که پرسپولیس خود را مهیای جدال معوقه هفته بیست و نهم می‌کند، سرمربی سرخ‌پوشان به‌واسطه تاخیر در حضور سه بازیکن این تیم، نام آنها را از لیست این بازی خط زد.

سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی سه بازیکنی هستند که به دلیل تاخیر در حضور در اردوی این تیم با نظر یحیی گل محمدی از لیست بازی با شهرخودرو خط خوردند و برای این بازی در جمع سرخ‌پوشان حاضر نخواهند بود.

سرمربی پرسپولیس که نشان داده در این فصل به دنبال مبارزه با بی انضباطی در تیمش است، پیش از این نیز اقدامات مشابهی را شکل داده بود. مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس آخرین بازیکنی بود که پیش از این با تنبیه انضباطی از سوی کادرفنی به‌واسطه حضور در جشن قهرمانی نساجی از حضور در تمرینات منع شده بود و بعد از حضور در جلسه انضباطی و کسر قرارداد به اردوی این تیم بازگشت. علیرضا ابراهیمی نیز در ابتدای فصل به دلیل اعتراض نسبت به نیمکت نشینی در چند بازی از حضور و همراهی این تیم محروم شده بود.

با این حال بعید به نظر می‌رسد کادرفنی تصمیم سختی در خصوص دو کاپیتان تیمش اتخاذ کند و باید منتظر پایان دیدار با شهرخودرو و بازگشت آنها به تمرینات بود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا