تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

قمری: کارمند وزارت ورزش هستم و تابع تصمیمات/ خداحافظی‌ام قطعی نیست

  • 11 آبان 1399 - 13:15


رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: من کارمند وزارت ورزش هستم ماندن یا نماندنم به مدیران آن بستگی دارد.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خسرو قمری در پایان مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون‌ دوچرخه‌سواری اظهار داشت: مجمع سال 98 با یاد و خاطره محمد پراش آغاز شد و باید درگذشت او را به خانواده دوچرخه‌سواری تسلیت بگویم. امروز گزارش بازرس و حسابرس که ارائه شد، خوب بود. ما مدال‌های زیادی در سال گذشته کسب کردیم، بانوی ایرانی پس از هفتاد سال مدال در آسیا گرفت. همچنین در رده جوانان مدال داشتیم و در مجموع نتایج قابل قبولی گرفتیم.

وی ادامه داد: باید به بخش پیست توجه کنیم، چرا که رقبا به خاطر زیرساخت‌های بیشتری که دارند، از ما جلو افتاده‌اند. بر همین اساس فردا نامه‌ای به وزارت ورزش می‌زنیم تا پیست سرپوشیده و چوبی زودتر آماده شود. 

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری عملکرد فدراسیون در سال گذشته را خوب ارزیابی کرد و گفت: موضوع حاصل یک کار گروهی بوده است، ما هر ساله تقریباً چهل مدال گرفتیم و  امیدوارم شرایط عادی شود تا بتواند اردوها و اعزامها را نیز داشته باشیم.

قمری در خصوص خداحافظی در مجمع گفت: من کارمند وزارت ورزش هستم و باید بدانم که در ماموریت‌هایی که اعلام می‌شود، براساس آن باید اطاعت و دستورات مافوق را قبول کنم. اتفاقات ارزشمندی در دوچرخه‌سواری افتاد و وظیفه داشتم که امروز از اعضای مجمع تشکر کنم. به هرحال براساس دستوراتی که مافوق اعلام می‌کند که بمانم یا بروم و همچنین مشورت‌هایی که خواهم کرد، در زمان مقتضی تصمیم گیری خواهد شد. بنابراین خداحافظی ام قطعی نیست و در آینده مشخص می‌شود.

انتهای پیام/ا


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها