• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

قهر با صندوق رأی یک فرصت سوزی است/مشارکت زمینه‌ساز امنیت ملی

  • 27 خرداد 1400 - 9:43

بیرجند-مدیر حوزه‌های علمیه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مشارکت زمینه‌ساز امنیت ملی است، گفت: قهر با صندوق رأی در حقیقت یک فرصت سوزی است.

هابیل خسروی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهارکرد: مردم ما قبل از انقلاب هیچ نقشی در تعیین سرنوشت خودشان نداشتند و انتخابات هدیه و فرصتی است که این انقلاب در اختیار ما قرار داده است

مدیر حوزه‌های علمیه خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: باید قدر این فرصت را بدانیم و با هر علاقه و سلیقه‌ای که داریم در انتخابات شرکت کنیم.

خسروی ادامه‌داد: برخی با فریب می‌خواهند حق مشارکت سیاسی و اجتماعی و شرکت در انتخابات را از مردم ما بگیرند..

وی گفت: قدرت مردمی پشتوانه اصلی کشور است و دشمن به‌خوبی این موضوع را می‌داند لذا به دنبال این است که با ترویج عدم شرکت در انتخابات این پشتوانه مردمی نظام را از بین ببرد و بعد از آن به راحتی مقاصد شوم خود را عملی کند.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی اظهارکرد: اما مردم ما آگاه‌تر و بصیرتر از این هستند که گول تبلیغات دروغین دشمن را بخورند و قطعاً به این شایعات توجه نخواهند کرد و با حضور پرشور در انتخابات دشمن را ناکام خواهند گذاشت.

خسروی ادامه داد: انتخابات ایران در بعد بین‌المللی از دو جهت مورد توجه است چرا که از طرفی دشمنان قسم‌خورده این نظام از استکبار جهانی و منافقین و دست‌نشانده‌های منطقه‌ای و مزدوران داخلی آنها چشم طمع بسته‌اند که به‌خاطر مشکلات معیشتی و اقتصادی که با بی‌تدبیری ایجاد شده، مردم حضور کم‌رنگی در انتخابات داشته باشند.

وی افزود: از طرفی دوستان منطقه‌ای ما در جبهه مقاومت و تمام مستضعفان جهان که این نظام را الگوی خود می‌دانند، نگران نتیجه انتخابات ایران هستند.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی ادامه داد: حضور پرشور در انتخابات، اقتدار ملی را به دنبال خواهد داشت و بدیهی است که دشمن نمی‌تواند با عزم و اراده یک ملت مقابله کند.

خسروی گفت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته تا مردم را از نقش‌آفرینی در استمرار نظام ناامید و از این طریق تیر زهرآگین خود را بر پیکره امنیت کشور وارد نماید.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه باید درست انتخاب کرده و با بی‌تفاوتی فرصت‌سوزی نکنیم. بیان کرد: قطعاً در وضعیت فعلی نمی‌توان مشکلات موجود را انکار کرد ولی مردم ما باید به داشته‌های خودشان هم توجه کنند و صعود چهل ساله این انقلاب را هم ببینند که بر اساس آمارهای بین‌المللی قابل اثبات است.

خسروی یادآور شد: ما در گذشته توانسته‌ایم در بسیاری از عرصه‌ها پیشرفت داشته باشیم که جهانیان را با حیرت مواجه کرده و در بعضی عرصه‌ها چند برابر متوسط جهانی رشد داشته‌ایم و اگر چنین رشدی در برخی عرصه‌ها ممکن است در بقیه موارد هم می‌توان این پیشرفت‌ها را رقم زد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.