تاریخ : سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰ 9 رمضان 1442 Tuesday, 20 April , 2021

قوانین جدید رنکینگ المپیکی و جهانی تکواندو اعلام شد

  • 16 اسفند 1399 - 12:38


فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال ایمیلی برای اعضای خود، از قوانین جدید رنکینگ المپیکی و جهانی خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرد با توجه به شیوع کرونا و عدم برگزاری رقابت ها، از ۲۰ مرداد ماه (۱۰ آگوست) امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ (دی ماه ۱۳۹۸ تا آذر ماه ۱۳۹۹) ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی‌شود.

فدراسیون جهانی اکنون و با آغاز رویدادهای بین‌المللی دارای امتیاز با ارسال ایمیلی به فدراسیون های عضو از قوانین جدید رنکینگ المپیکی و جهانی خبر داده است.

بر اساس ایمیل ارسال شده از ماه مارس تا جولای ۲۰۲۱ (اسفند ماه ۱۳۹۹ تا تیر ماه ۱۴۰۰) رنگینگ فدراسیون جهانی طبق شرایط زیر منتشر می‌شود:
– رنکینگ سال ۲۰۲۱ در ماه های مربوطه ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. به عنوان مثال در رنکینگ مارس ۲۰۲۱، امتیازات مارس ۲۰۲۰ (یکم فروردین ماه) لحاظ خواهد شد.
– هیچ کسر امتیازی برای رویدادهای برگزار شده در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ (۱۳۹۹ و ۱۴۰۰) انجام نمی‌شود.
– تکواندوکارانی که در تورنمنت های G1 و G2 برای کسب ۴۰ امتیاز مجاز در هر سال شرکت می‌کردند از یکم ژانویه ۲۰۲۰ تا ۳۱ جولای ۲۰۲۱ (۲ بهمن ۱۳۹۹ تا ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۰) می‌توانند امتیاز کسب کنند.

با توجه به دوره جدید رنکینگ برای کسب امتیاز و حضور در المپیک ۲۰۲۴ پاریس، رنکینگ فدراسیون جهانی از اول آگوست ۲۰۲۱ (۱۰ مردادماه ۱۴۰۰) به شکل زیر محاسبه می شود:
– از امتیازات سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، ۲۵ درصد؛ از امتیازات ۲۰۱۹، ۵۰ درصد؛ از امتیازت ۲۰۱۸، ۷۵ درصد و از امتیازات ۲۰۱۷ و قبل از آن ۱۰۰ درصد کسر خواهد شد.
– تکواندوکارانی که در تورنمنت های G1 و G2 برای کسب ۴۰ امتیاز مجاز در هر سال شرکت می‌کردند از یکم ژانویه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ (۲ بهمن تا ۱۰ دی ماه۱۴۰۰) می‌توانند امتیاز به دست آورند.

انتهای پیام/فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال ایمیلی برای اعضای خود، از قوانین جدید رنکینگ المپیکی و جهانی خبر داد.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code