لاپورتا: فربیکاری باعث ناراحتی مسی شد/موافق استفاده VAR در فوتبال نیستم

  • 14 آذر 1399 - 12:40


رئیس سابق باشگاه بارسلونا در جدیدترین مصاحبه اش گفت: مسی در باشگاه بارسلونا فریبکاری دید و این باعث ناراحتی اش شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا و کاندیدای جدید ریاست این باشگاه در جدیدترین مصاحبه اش درباره موضوع ادامه حضور لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی در اردوگاه کاتالونیا صحبت کرد.

لاپورتا در مصاحبه با نشریه «مارکا» اسپانیا گفت: مسی؟ او می خواهد در بارسلونا بماند. می خواهم او را دوباره در بارسلونا خوشحال ببینم. این مسئله تنها امری شخصی نیست بلکه شما باید تیمی قابل تحسین و با انگیزه ایجاد کنید. مسی با فریبکاری مواجه شده است و این ضرر بزرگی به او رسانده است. او پیروزی ها را دوست دارد و نمی تواند بایستد و بقیه تیم ها را مشاهده کند که جام قهرمانی را بالا می برند.

وی افزود: آخرین باری که با مسی صحبت کردم به ماه اکتبر برمی گردد. من او را از سن 16 سالگی می شناسم. او بازیکنی غیرعادی است. من باید داخل باشگاه بارسلونا باشم تا پیشنهادی عالی و قابل اعتماد به مسی بدهم. مسی تیمی می خواهد که بتواند او را خوشحال کند.

لاپورتا درباره تکنولوژی VAR  گفت: من به عنوان هوادار فوتبال اصلا این تکنولوژی را دوست ندارم. تکنولوژی باید اشتباهات تصمیمات داوری را به حداقل برساند اما این طور نشده است.

انتهای پیام/

 


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0