ورزش

لحظه به لحظه با شب پایانی لیگ جزیره

شوک زودهنگام به لیورپول، جشن در اتحاد؛

سرنوشت قهرمان لیگ جزیره در هفته پایانی مشخص می‌شود.

به گزارش “ورزش سه”، لیگ برتر انگلیس در فصل 22-2021 به ایستگاه پایانی رسید. امشب همه بازی‌ها به‌صورت همزمان از ساعت 19:30 آغاز می‌شوند و قرار است تکلیف قهرمان و آخرین تیم سقوط کننده مشخص شود. البته یک جنگ بزرگ دیگر هم شاهد خواهیم بود؛ جایی که دو دشمن لندنی (تاتنهام و آرسنال) برای کسب سهمیه چهارم لیگ قهرمانان اروپا باهم می‌جنگند.

در این صفحه با اتفاقات لحظه به لحظه شب پایانی لیگ جزیره همراه شما خواهیم بود:

 

منچسترسیتی با 90 امتیاز صدرنشین و شانس اول قهرمانی است. لیورپول با دو امتیاز کمتر، منتظر لغزش این تیم برای بالا بردن جام است.سهمیه اروپایی چلسی رده سومی قطعی شده ولی سهمیه تاتنهام رده چهارمی از سوی آرسنال که دو امتیاز کمتر دارد، تهدید می شود.منچستریونایتد و آرسنال در حال حاضر صاحب سهمیه لیگ اروپا هستند. البته اگر نتایج دلخواه شیاطین سرخ کسب نشود، احتمال از دست رفتن این سهمیه هم برای آنها وجود دارد.
برنامه بازی های امشب

 

19:47 – تاتنهام گل اول را به نوریچ زد تا جایگاه چهارمی خود را مستحکم کند. حالا اگر آرسنال بازی را ببرد هم نمی‌تواند صاحب سهمیه UCL شود.


19:44 – سرنوشت قهرمان، سهمیه چهارم UCL، ‌سهمیه لیگ اروپا و لیگ کنفرانس، سومین تیم سقوط کننده، کفش طلا (رقابت بین صلاح و سون)، بهترین پاسور (رقابت بین صلاح و آرنولد)، بیشترین کلین‌شیت (رقابت بین بکر و ادرسون) در بازی‌های همزمان امشب مشخص می‌شود.


19:40 – هواداران دو تیم سیتی و لیورپول از ساعت‌ها پیش، چهره شهرهای خود را به رنگ آبی و قرمز درآورده و در تدارک جشن قهرمانی احتمالی تیم خود هستند.


19:33 – ولورهمپتون اولین اتفاق مهم امشب را رقم زد. این تیم در دقیقه 2 بازی با لیورپول دروازه این تیم را در آنفیلد باز کرد تا کار شاگردان کلوپ برای قهرمانی سخت شود. اطلاع از این اتفاق، شادی هواداران سیتی در ورزشگاه اتحاد را به‌همراه داشت.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا